środa, 22 maja 2024

Konkurs na nazwę F-35. Oszuści wyłudzają dane. Sztab Generalny WP ostrzega

Udostępnij

Sztab Generalny Wojska Polskiego ostrzega przed oszustami Fałszywy konkurs na nazwę F-35 może wyłudzić dane użytkowników.

Konkurs na nazwę F-35

W sobotę (13 kwietnia) w mediach społecznościowych Sztab Generalny Wojska Polskiego ostrzegł przed fałszywym kontem, które założono po ogłoszeniu konkursu na nazwę F-35. Właściciel tego konta chce wyłudzić dane. Sztab apeluje, by sprawdzać informacje o koncie i zwracać uwagę na linki.

Fałszywe konto, które powstało, namawia do kliknięcia w link i rejestrację na nieznanej stronie. „Gratuluję tym, którzy otrzymali ode mnie komentarze. Zostałeś wybrany zwycięzcą! Potwierdź swój prezent, wykonując poniższe czynności” – opisuje działanie fałszywe konta Sztab Generalny Wojska Polskiego.

I dodaje, że Sztab nigdy nie prosi o opłatę czy uregulowanie należności.

Alarm w całym kraju. Premier wprowadził 2 stopień BRAVO

Konkurs na nazwę F-35 ogłoszono w piątek. Nazwa dla nowych myśliwców zostanie wybrana spośród zaproponowanych przez internautów w komentarzach umieszczonych pod  wpisami Sztabu na portalach społecznościowych. Komentarze z propozycjami można umieszczać do 29 kwietnia. Autor zwycięskiej propozycji weźmie udział w prezentacji pierwszego takiego myśliwca w Polsce.

Transportery Kleszcz z Kutna dla Wojska Polskiego. MON podpisało umowę

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości