niedziela, 19 maja 2024

Rusza popularny już konkurs na najpiękniejszy balkon i taras powiatu bełchatowskiego

Udostępnij

Dla mieszkańców powiatu bełchatowskiego ruszył konkurs na najpiękniejszy balkon i taras

Od soboty, 15 maja trwa konkurs na najpiękniejszy balkon i taras powiatu bełchatowskiego. To już kolejna edycja wydarzenia, które staje się coraz bardziej popularne wśród mieszkańców regionu.

Do udziału w konkursie zachęca starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr.

– Kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi roślinami, a szczególnie kwiatami w ogrodzie, czy na mniejszej przestrzeni na balkonie. Cudowne kwiaty w większości delikatne, kołyszące się wraz z powiewem letniego wiaterku są dla nas ostoją, przyjemnością ~ czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie

Konkurs na najpiękniejszy balkon i taras powiatu bełchatowskiego jest organizowany we współpracy z marketem budowlanym Leroy Merlin, a pula nagród wynosi 5500 złotych. Na najlepsze aranżacje zarówno balkonowe jak i tarasowe czekają wartościowe nagrody.

Zmagania już się rozpoczęły i potrwają do końca sierpnia bieżącego roku. Zdjęcia swoich balkonów i tarasów można wysyłać tradycyjnie poczta lub za pośrednictwem e-maila. Komisja konkursowa oceni balkony i tarasy i wybierze najładniejsze.

https://www.facebook.com/powiatbelchatowski/posts/4139803862707825

Zwycięzcy w danej kategorii otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1500 złotych, za 2. miejsce przekazana zostanie kwota 750 złotych, a za 3. lokatę 500 złotych. Ponadto autorzy zdjęć wyróżnionych tarasów i balkonów otrzymają nagrody rzeczowe.

Szczegółów o całej akcji udziela Zespół ds. Promocji Starostwa Powiatowego w Bełchatowie pod numerem telefonu: (44) 635-86-42, a regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się TUTAJ.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości