środa, 22 maja 2024

Kongres fitness EU4YA w Łodzi. To największa w centralnej Europie taka impreza

Udostępnij

EU4YA znów odbędzie się w Łodzi. Na ten kongres fitness czeka wielu miłośników sportu. To największy kongres dla managerów, trenerów personalnych, siłowych i fitness w centralnej Europie. Imprezę zaplanowano na najbliższy weekend – 11 i 12 maja.

Kongres fitness EU4YA w Łodzi

EU4YA w Łodzi odbędzie po raz trzeci. Przedstawicieli branży fitness oraz miłośnicy aktywności fizycznej przyjadą do hali Expo przy al. Politechniki 4.

W trakcie dwudniowego kongresu będzie można skorzystać z prawie 110 różnych treningów, wykładów i warsztatów odbywających się w 11 strefach. W programie są propozycje dla trenerów personalnych, siłowych i fitness oraz wykłady dla właścicieli i pracowników klubów. Zajęcia poprowadzą najlepsi trenerzy oraz eksperci z Polski i ze świata, w tym m.in. Tony Stone – gwiazda choreografii ze Stanów Zjednoczonych oraz Alessandro Pisanu – włoski trener, zajmujący się stepem.

Kongres fitness EU4YA w Łodzi to także konferencja dla właścicieli i managerów branży fitness. Harmonogram imprezy znajduje się na stronie: https://euforya.pl/program.

Kongres fitness eu4ya w łodzi. To największa w centralnej europie taka impreza

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości