czwartek, 20 czerwca 2024

Kibice na mecze mistrzostw świata pojadą za darmo

Udostępnij

Łódź jest jednym z miast organizatorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej do lat 20. Do naszego miasta może przyjechać na każdy z meczów nawet kilkanaście tysięcy kibiców z Polski, jak i z zagranicy. Na stadionie Widzewa Łódź rozegrane zostaną zarówno mecze otwarcia i finałowy, jak i wszystkie mecze grupowe z udziałem Polaków. Każdy kibic na mecz dojedzie komunikacją miejską bezpłatnie.

Autobusem i tramwajem za darmo

Każdy, kto będzie miał ważny bilet na mecz, będzie w dniu spotkania mógł bezpłatnie podróżować komunikacją miejską w Łodzi. Bezpłatne bilety będą obowiązywać zarówno w autobusach i tramwajach.

Co więcej, bezpłatne przejazdy będą obowiązywać od godziny 6.00 w dniu meczu do godziny 1.00 w nocy. Kontrolerowi wystarczy pokazać bilet na mecz.

Bezpłatnie bez biletu także dodatkowym tramwajem

Tramwajem za darmo (i autobusem) pojadą również wolontariusze i organizatorzy zawodów. Bezpłatne przejazdy dla tej grupy obowiązywać będą przez cały czas trwania Mistrzostw Świata U20 w Piłce Nożnej, czyli od 16 maja do 17 czerwca.

W trakcie trwania prestiżowej imprezy uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa. Oznaczona zostanie jako U-20, a tramwaje tej linii umożliwią dodatkowe połączenie stadionu Widzewa z przystankiem Piotrkowska Centrum i Manufakturą.

Ważny temat
Przeczytaj koniecznie: Urzędnicy nie przewidzieli wcześniej, że organizacja imprezy wiąże się z kosztami.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Uncategorized – branding factory. Technologie w produkcji suplementów.