wtorek, 21 maja 2024

Hodowca marihuany wpadł w trakcie domowej awantury

Udostępnij

W miejscowości Oleśnik na terenie gminy Bełchatów został zatrzymany hodowca marihuany, który we własnym mieszkaniu uprawiał zakazane rośliny. Mężczyzna mógłby kontynuować narkotykowy proceder gdyby nie fakt, że doszło do awantury, w której 27-latek brał udział i interweniowała policja.

Hodowca marihuany aresztowany

Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie we wtorek, 23 marca około godziny 22:00 otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na terenie miejscowości Oleśnik w gminie Bełchatów. Z ustaleń wynikało, że na miejscu znajduje się nietrzeźwy i agresywny mężczyzna.

Po dotarciu na miejsce zgłoszenia mundurowi otrzymali informację, że awanturnik wyszedł z mieszkania zaraz po tym jak usłyszał, że na miejscu pojawią się funkcjonariusze policji.

27-latek został dość sprawnie schwytany jeszcze na terenie posesji. W pokoju mężczyzny zidentyfikowano trzy rośliny konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Jedna roślina znajdowała się w donicy tuż przy łóżku, a dwie pozostałe w specjalnych warunkach, które umożliwiają wzrost konopi indyjskich.

Hodowca marihuany posiadał też słoik z suszem oraz lampy i nawóz, które służyły do jak najefektowniejszego prowadzenia uprawy.

Mundurowi zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu bełchatowskiego. Hodowca marihuany usłyszał już zarzuty. Mężczyzna odpowie za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie środków odurzających. Za ten czyn grozi mu nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na stronie bełchatowskiej policji pod adresem www.belchatow.policja.gov.pl na bieżąco pojawiają się informacje o różnych przestępstwach.

Przeczytaj także:

Poszukiwany schował się w wersalce. Zdradziło go zachowanie partnerki

Ukradł i płacił kartą płatniczą znajomego

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości