piątek, 14 czerwca 2024

Dystrybutory wody do biura i do domu

Udostępnij

Chcesz cieszyć się komfortem stałego dostępu do wody pitnej nie tylko w domu, ale i we własnej firmie? Dystrybutor z wodą będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Przedstawiamy najczęściej wybierane metody oferowania wody najlepszej jakości, która nie różni się niczym od tej źródlanej.

Rzeczywiście, jakość wody, jaka leci z kranu, jest w Polsce dokładnie taka sama, jak w innych krajach Unii Europejskiej. Wszystko przez narzucane normy, które mówią o jej zdatności do picia bez konieczności uprzedniego przegotowania. Nie wszyscy jednak wierzymy w to, że można pić wodę bezpośrednio z kranu. Może i jest ona czysta i dostatecznie przefiltrowana, ale przecież do naszych kranów dociera przez rury i kanalizację, która nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Po drodze od wodociągów może zostać zainfekowana rdzą czy bakteriami, na które nikt nie ma wpływu. To dlatego coraz więcej przedsiębiorców chce, by woda dla firm leciała do szklanek bezpośrednio z dystrybutorów, które gwarantują jej nieskazitelną czystość.

Woda z baniaków

Jeszcze do niedawna największą popularnością cieszyła się woda z baniaków. Te firma zamawiała od producentów, po czym montowała do specjalnego urządzenia dystrybuującego. Chętni, którzy chcieli ugasić pragnienie, mieli do wyboru wodę zimną albo gorącą. Zaletą takiej wody była zapewne jej nieskazitelna jakość, ale wadą stanowił problem z koniecznością magazynowania baniaków i zamawianiem na czas tych napełnionych. Niejednokrotnie zdarzały się przestoje w dostępie do wody.

Dystrybutory bezbutlowe

Innowacyjną opcją jest dostawa wody do firmy poprzez dystrybutory bezbutlowe. To dokładnie takie same, jakie montuje się w prywatnych domach. Takie dystrybutory podłącza się bezpośrednio do przepływu wody z kranu, ale urządzenie natychmiast ją filtruje. Użytkownicy mają do wyboru wodę zimną, gorącą, niegazowaną bądź gazowaną. W każdym przypadku ogromną zaletą takiego rozwiązania jest to, że dostęp do wody najlepszej jakości nie jest ograniczony. Jeśli tylko woda leci z kranu, może być również filtrowana przez specjalny dystrybutor.

To właśnie na takie rozwiązanie stawiają dzisiaj najczęściej zarówno przedsiębiorcy, którzy dbają o dobre warunki w miejscu pracy, jak i osoby prywatne, które we własnym domu chcą zapewnić sobie dostęp do zawsze świeżej i doskonałej jakości wody pitnej. Pamiętajmy, że dorosły człowiek powinien wypijać każdego dnia minimum 2 litry wody. Tak ważne dla naszego dobrego funkcjonowania jest to, by była to woda zdatna do picia, która będzie wpływać korzystnie na nasz organizm, a nie przyczyniać się do problemów zdrowotnych.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl