Depeche Mode w Łodzi. Dwa dni koncertów w Atlas Arenie

Legendarni muzycy przylecieli do stolicy województwa łódzkiego. Przed fanami zespołu dwa dni koncertów Depeche Mode w Łodzi. Zespół promuje wydany w zeszłym roku swój piętnasty album „Memento Mori”, ale z pewnością podczas koncertów nie zabraknie doskonale znanych hitów z poprzednich lat.

Depeche Mode w Łodzi

Pierwszy koncert odbędzie się we wtorek (27 lutego) w Atlas Arenie. O godzinie 18 otwarte zostaną drzwi i fani zespołu będą mogli wchodzić do środka. O godzinie 19.45 na scenie wystąpi Humanist. To projekt muzyczny powołany do życia w 2020 roku przez gitarzystę zespołu Exit Calm i producenta muzycznego Roba Marshall. W jednym z utworów gościnnie wystąpił wokalista Depeche Mode – Dave Gahan. A koncert Depeche Mode w Łodzi rozpocznie się o godzinie 20.45.

Fani zespołu już od poniedziałku gromadzą się przed Atlas Areną. W mediach społecznościowych na specjalnie utworzonych grupach zapowiedzieli specjalną akcję 27 i 29 lutego podczas oby koncertów.

Osoby uczestniczące w koncercie, które będą zajmowały miejsca w sektorach: O, P i R, mają utworzyć ze światła latarki w telefonach obraz z okładki singla World In My Eyes. Szczegółowe instrukcje będą umieszczone w poszczególnych sektorach.

Depeche Mode w ubiegłym roku wystąpił w Warszawie i Krakowie. W tym roku do Łodzi przyleciał prosto z Pragi, gdzie dał dwa występy. Drugi dzień koncertów w Łodzi to czwartek, 29 lutego.

Depeche mode w łodzi

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości