niedziela, 19 maja 2024

Mundurowi z Bełchatowa pomogli znaleźć zagubiony portfel 36-latka na jednej ze stacji paliw

Udostępnij

Portfel z pieniędzmi, dokumentami i złotym łańcuszkiem trafił ponownie w ręce właściciela

36-letni mężczyzna, który zgłosił, że dzień wcześniej na jednej ze stacji paliw zgubił portfel, w którym oprócz gotówki znajdowały się dokumenty i złoty łańcuszek pojawił się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie w sobotę, 8 maja. Poprosił on mundurowych o pomoc w poszukiwaniach.

Dwie policjantki z KPP w Bełchatowie, które pełniły służbę oficerów dyżurnych na stanowisku dowodzenia, przeprowadziły szczegółowy wywiad i rozpoczęły działania w postaci wysłania na wskazaną stację paliw patrolu policji, który miał za zadanie przejrzeć zapis z monitoringu.

Na filmie stróże prawa zauważyli, że portfel wraz z zawartością podniósł nieznany mężczyzna, który wsiadł do pojazdu i odjechał. Zgromadzony materiał mimo wszystko pozwolił ustalić sprawcę przywłaszczenia sobie czyjejś własności.

Po dotarciu na miejsce zamieszkania podejrzanego drzwi otworzył mężczyzna, którego policjanci widzieli na monitoringu. 36-latek był zaskoczony przebiegiem całej sytuacji i uznał, że nie zdążył zwrócić tego portfela, ale miał taki zamiar.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie przypominają, że przywłaszczenie sobie znalezionej rzeczy jest karalne.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości