piątek, 14 czerwca 2024

Artur Dunin zakażony koronawirusem. Krzysztof Kwiatkowski na kwarantannie

Udostępnij

Senator z Łodzi Artur Dunin zakażony koronawirusem. Drugi łódzki senator – Krzysztof Kwiatkowski – przebywa na kwarantannie. Zakażonych może być więcej. Dlatego posiedzenie Senatu zaplanowane na 4-7 sierpnia, zostało przesunięte na 11-13 sierpnia. Przesunięto też piątkowe posiedzenie Sejmu.

Artur Dunin z koronawirusem

Jak przekazał mediom łódzki senator Artur Dunin, koronawirusem mógł zakazić się od senatora PSL – Jana Filipa Libickiego. Prawdopodobnie doszło do tego podczas komisji rodziny i polityki społecznej.

Wszystko przez to, że nie nosiliśmy maseczek. Szanowni państwo, noście maseczki, uważajcie na siebie. powiedział ARTUR DUNIN, senator Koalicji Obywatelskiej

Senator Libicki o zakażeniu poinformował na Twitterze. O swojej kwarantannie napisał się Krzysztof Kwiatkowski. W środę (5 sierpnia) ma okazać się, czy senator Kwiatkowski jest zakażony, czy nie. Koronawirusa ma na pewno inny senator – Ryszard Bober.

W związku z tą sytuacją wszyscy senatorowie zostaną przebadani na obecność koronawirusa. A zaplanowane na ten tydzień posiedzenie Senatu, zostało przesunięte.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Creative e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Wybór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla zapewnienia trwałości i bezpieczeństwa komory hiperbarycznej. Ioc – nowy partner produkcyjny dla twojej marki.