piątek, 14 czerwca 2024

Aquapark Fala otwiera baseny zewnętrzne

Udostępnij

Sezon na kąpiele wodne i słoneczne uważamy za otwarty. Aquapark Fala w Łodzi w najbliższy weekend udostępnia łodzianom wszystkie baseny zewnętrzne. Leżaki już czekają.

Na strefie zewnętrznej, poza jedynym w Łodzi całorocznym basenem wypływowym z podgrzewaną wodą, Fala odda w weekend do dyspozycji również basen sportowy, basen rekreacyjny z rwącą rzeką oraz brodzik dla dzieci z mini zjeżdżalniami. Udostępniona zostanie także słynna zjeżdżalnia „kamikaze”.

Aquapark Fala w Łodzi to nie tylko baseny. Sezon letni oznacza także udostępnienie boisk do gier i zabaw: siatkówki i badmintona, stolików do ping-ponga i placu zabaw. Swoją premierę będzie miała siłownia zewnętrzna.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Czym są komory hiperbaryczne. Surowce do produkcji suplementów diety.