czwartek, 20 czerwca 2024

Grota śnieżna i sauna na podczerwień na Fali

Udostępnij

Sauna z muzykoterapią
Sauna solna 1
Sauna solna
Fala-uml2
Fala-uml

Sauny fińskie, tężnia czy grota solna – to nowe atrakcje, z których będzie można skorzystać w Aquaparku Fala w Łodzi. Wszystkie znajdują się strefie saun, których powiększenie kosztowało ponad milion złotych.

Nowe atrakcje na Fali

Zmodernizowano dwie sauny fińskie: saunę solną i saunę z muzykoterapią. Korzystać będzie można też z nowoczesnej sauny na podczerwień. Powstała również nowa tężnia solna. W specjalnym pomieszczeniu po ścianie z darni spływa solanka ciechocińska, zawierająca wysokie stężenie jodu.

Dla tych, którzy lubią się hartować i szukają sposobu na zwiększenie odporności oraz lepsze samopoczucie, otwarta zostanie grota śnieżna. W zimowej scenerii skał i lodowcowych szczelin będzie można ochłodzić się po pobycie w saunie.

Krystalicznie czysta woda używana do wytworzenia śniegu jest pozbawiona jakichkolwiek dodatków chemicznych. Temperatura w grocie osiąga minus 12 stopni Celsjusza. Można w niej przebywać do kilku minut.

Z nowych atrakcji będzie można skorzystać w najbliższy weekend 27-28 kwietnia.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Uncategorized – branding factory. Produkcji kontraktowej suplementów diety.