wtorek, 23 lipca 2024

AntyWalentynki na Fali w Łodzi. Tańsze bilety dla rozwodników

Udostępnij

Kiedy jedni obchodzą walentynki, drudzy świętują AntyWalentynki. Taką alternatywę dla święta zakochanych przygotowała Fala w Łodzi. Rozwodnicy mają taniej, ale muszą potwierdzić rozwód odpowiednim dokumentem.

AntyWalentynki na Fali w Łodzi

Niezwykle popularne święto zakochanych, które na całym świecie obchodzimy 14 lutego, nie dla wszystkich jest świętem radosnym. A i z pewnością nie każdy – nawet szczęśliwie zakochany – jest fanem tego komercyjnego dnia. W każdym kraju 14 lutego mieszkańcy obchodzą inaczej, ale w każdym przypadku chodzi o to samo – obdarowanie drugiej osoby. Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych Amerykanie podarują sobie ponad 200 milionów róż. W Polsce z kolei taki zwyczaj przyjął się stosunkowo późno, bo dopiero w latach 90. ubiegłego wieku, ale wielu Polaków dziś nie wyobraża sobie, że nie będzie celebrować święta zakochanych.

I dla tej grupy osób przygotowano wiele atrakcji. Inaczej to wygląda w przypadku tych, którzy święta zakochanych nie obchodzą. Dlatego Fala w Łodzi organizuje AntyWalentynki.

Wiadomo, że Walentynki to dzień, w którym zakochane pary mogą liczyć na wiele atrakcji, specjalnych promocji czy szczególnych przywilejów. Ale jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie szczęścia w miłości, u nas będzie miał okazję się zrelaksować, odetchnąć od walentynkowego szaleństwa i również miło spędzić ten czas – wyjaśnia Krzysztof Babij, prezes Zarządu Aquaparku Fala w Łodzi.

Każda osoba, która chce świętować AntyWalentynki wystarczy, że przyjdzie do kasy Aquaparku Fala w Łodzi z odpisem lub kserokopią własnego wyroku rozwodowego. Warunkiem jest anonimizacja danych. Potrzebny będzie też dowód tożsamości. Rozwodnicy będą mogli wykupić bilet w promocyjnej cenie 10 zł (na jedną godzinę pobytu) i 20 zł (na dwie godziny pobytu).

AntyWalentynki na Fali w Łodzi będą trwać przez cały dzień od godziny 9 do 22.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P