piątek, 14 czerwca 2024

Akcja policji w Andrespolu. Narkotyki i nielegalne automaty do gier. 5 osób zatrzymanych

Udostępnij

To była planowana od dawna akcja policji w Andrespolu. Funkcjonariusze obserwowali budynek, w którym przypuszczali, że są narkotyki. Znaleźli znacznie więcej. Zatrzymano 5 osób w wieku od 20 do 45 lat, w tym poszukiwaną 20-latkę. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Łódź Widzew.

Akcja policji w Andrespolu

Sprawę prowadzili policjanci kryminalni z Koluszek. W Andrespolu obserwowali teren wokół konkretnych budynków gospodarczych. Zanim weszli do środka, zatrzymali mężczyznę, który w pobliżu budynków przemieszczał się fordem. Mieli podejrzenia, że może mieć przy sobie środki odurzające. Nie mylili się. Podczas kontroli 45-letniego mieszkańca Andrespola znaleźli przy nim mefedron i tabletki ecstasy. Kryminalni weszli następnie do obserwowanego wcześniej budynku. To była skoordynowana akcja policji w Andrespolu.

Czytaj też: Łódzki urzędnik brał łapówki od deweloperów. Sprzedawał informacje z bazy danych łódzkich nieruchomości

W budynku było 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych, które obsługiwał 24-letni warszawianin. Na zapleczu lokalu policjanci zabezpieczyli amfetaminę i kolejne tabletki ecstasy.

Podczas czynności, jakie wykonywali policjanci, w budynku pojawiła się 20-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 37 lat, którzy podjechali na miejsce peugeotem. Kiedy zorientowali się, że w pomieszczeniu są policjanci próbowali uciekać. Zostali natychmiast obezwładnieni i zatrzymani. 20-latka była poszukiwana przez lubelską policję, 30-latek miał przy sobie również narkotyki. Natomiast 37-letni kierujący peugeotem miał sądowy zakaz kierowania pojazdami, a w samochodzie ukryte również środki odurzające – informuje mł. asp. Aneta Kotynia z KPP w Koluszkach.

Akcja policji w andrespolu. Narkotyki i nielegalne automaty do gier. 5 osób zatrzymanych 5 osób zostało zatrzymanych, kryminalni zabezpieczyli ponad 60 gramów środków odurzających i 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Dowody zebrane w sprawie pozwoliły na przedstawienie 30-latkowi prokuratorskiego zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące.

Trzej mężczyźni w wieku 24-45 lat usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Prowadzącemu nielegalny proceder grozi grzywna w wysokości 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową Łódź Widzew.

Czytaj też: Syn zabił matkę. Nikt go nie zatrzymał, więc sam zgłosił się na policję

Akcja policji w andrespolu. Narkotyki i nielegalne automaty do gier. 5 osób zatrzymanych

Komentarze Facebook

1 komentarz

  1. Niesamowite, pis się cieszy, kolejne automaty zgarnięte, wpadnie więcej debili pograć w lotka, „legalny hazard” na rękę Kaczyńskiemu XD tfu na wasze akcje

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Creative e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Czym są komory hiperbaryczne. Potrzebujesz pomocy w stworzeniu suplementu diety ?.