Jubilatka Stanisława Jędrychowska otrzymała podziękowania, gratulacje i życzenia

W środę, 12 maja mieszkanka Szczercowskiej Wsi (gmina Szczerców) pani Stanisława Jędrychowska obchodziła swoje 100. urodziny. Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 wójt Krzysztof Kamieniak nie mógł osobiście złożyć życzeń i pogratulować jubilatce, ale synowi pani Stanisławy, a dokładnie pan Tadeusz i Wojciech odwiedzili w imieniu swojej mamy Urząd Gminy w Szczercowie.

– Serdecznie dziękuję Pani Stanisławie za wszelkie owoce jej długiego życia, życząc jednocześnie, by jak najdłużej pozostawała w dobrym zdrowiu i kondycji. Z opowieści synów Wojciecha i Tadeusza wyłania się obraz ich matki jako kobiety umiejącej radzić sobie z przeciwnościami losu, uczynnej i po ludzku dobrej. Wierzę, że Dostojna Jubilatka świętować będzie jeszcze wiele urodzin, otoczona miłością bliskich i sympatią wszystkich mieszkańców gminy Szczerców ~ Krzysztof Kamieniak, wójt gminy Szczerców

https://www.facebook.com/officialszczercow/posts/1400831356917356

 Historia życia pani Stanisławy Jędrychowskiej wiąże się ze Szczercowską Wsią od młodzieńczych lat. To tutaj wraz ze swoim małżonkiem zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa rolne, a także urodziła i wychowała 3 synów. 100-letnią kobietę otacza też 3 wnuczków i 6 prawnucząt. Pani Stanisława nie ukrywa, że jej zdrowie jest dobre, a to głównie zasługa dobrego odżywiania. Ponadto jubilatka nie ukrywa, że przez cały czas patrzy na życie z optymizmem, co również może się przekładać na jej kondycję.
– Dziękując za te rady składamy jeszcze raz życzenia wszelkiej pomyślności i i pogody ducha na kolejne lata ~ informuje Urząd Gminy w Szczercowie
W ostatnim czasie również na terenie Bełchatowa jedna z mieszkanek świętowała swoje 100. urodziny. Informowaliśmy o tym w artykule pt. „Marianna Rydelin z Bełchatowa świętowała 100. urodziny. Kobieta otrzymała gratulacje od premiera i prezydent Bełchatowa„.