wtorek, 21 maja 2024

Zarzut usiłowania zabójstwa dla ojca pobitej dziewczynki. Stan dziecka jest ciężki

Udostępnij

Pobicie-dziecka-zatrzymanie
Pobicie-dziecka-zatrzymanie3
Pobicie-dziecka-zatrzymanie2

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 26-letni ojciec dziewczynki, którą matka przywiozła do szpitala przy Spornej. Dziecko miało ślady pobicia. Jego stan nie jest stabilny, prawdopodobnie konieczna będzie operacja neurochirurgiczna w ICZMP w Łodzi.

Agresywny ojciec

Przypomnijmy, że do szpitala przy ulicy Spornej w Łodzi zgłosiła się 23-letnia kobieta, której 4-miesięczna córka miała siniak na głowie. Razem z nimi był 26-letni ojciec dziewczynki. Kobieta twierdziła, że obrażenia prawdopodobnie powstały, gdy dzieckiem zajmował się ojciec, a ona była w pracy. Ten natomiast przekazywał rozbieżne informacje. Nie potrafił wyjaśnić, co się wydarzyło.

Szpital powiadomił policję, a 26-latek został zatrzymany. Lekarze stwierdzili u dziewczynki złamania żebra, krwiak i liczne siniaki. Dziecko natychmiast przewieziono do szpitala Matki Polki, gdzie przejdzie operację. Stan dziewczynki nie jest stabilny.

Śledczy przedstawili 26-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa dziewczynki, znęcania się nad nią ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania obrażeń. Młody mężczyzna odpowie też za znęcanie się nad matką dziecka.

Komentarze Facebook

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości