Śmiertelny wypadek koło Łodzi. Zginęły matka i córka

Śmiertelny wypadek koło Łodzi. Zginęły matka i córka
Foto: Mariusz Bryksa

Tragiczny wypadek w miejscowości Zalesie na drodze wojewódzkiej nr 715 pomiędzy Brzezinami a Koluszkami. W środę (10 lipca) w wypadku zginęła kobieta prowadząca samochód osobowy i jej córka. Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Zalesie – śmiertelny wypadek

W środę (10 lipca) około godziny 18 na drodze wojewódzkiej zderzyły się ciężarówka marki Man i samochód osobowy fiat punto. Uderzenie było tak silne, że jadące osobówką matka z córeczką nie miały szans na przeżycie. Zginęły na miejscu. Kierowca ciężarówki skończył podróż w przydrożnym rowie.

Śliska nawierzchnia

Ze wstępnych ustaleń policjantów wiadomo, że kierująca samochodem osobowym kobieta straciła panowanie nad autem na zakręcie. Samochód na śliskiej nawierzchni zjechał na przeciwny pas ruchu. Auto jechało wprost pod ciężarówkę.

24-letni kierowca samochodu prawdopodobnie próbował jeszcze zjechać na drugą stronę. Bezskutecznie. W zderzeniu z ogromnym samochodem kobieta i jej córka jadące fiatem, nie miały szans.

Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach pod nadzorem prokuratury. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.