piątek, 14 czerwca 2024

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Udostępnij

Specjaliści ze Spire Clinic laser&beauty potwierdzają, że w czasach, w których kult piękna wyznacza trendy, zgodnie z którymi ciało ma być idealnie gładkie, mężczyźni również korzystają ze skutecznych zabiegów depilacyjnych. Jedyną metodą, dzięki której włosy z poszczególnych partii ciała mogą być usuwane raz na zawsze, jest depilacja laserowa. Warto poznać najnowszy laser diodowy Vectus i jego właściwości.

Mężczyźni również dbają o wygląd

To nieprawda, że o wygląd zewnętrzny powinny dbać tylko kobiety. Atrakcyjność panów również coraz częściej zależy od realizowanych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Jednym, z których panowie korzystają coraz częściej, jest ten, który wykonywany jest przez laser vectus. Warszawa oferuje coraz więcej gabinetów, w których ten profesjonalny sprzęt jest dostępny.

Panowie decydują się najczęściej na trwałe usunięcia owłosienia z klatki piersiowej, pleców, pach czy pośladków. To nie tylko sportowcy, którzy chcą zapewnić sobie lepszą higienę i komfort podczas wysiłku fizycznego, ale również ci, którzy dbają o estetyczny wygląd. Nadmierne owłosienie na poszczególnych partiach ciała nawet w przypadku mężczyzn już dawno przestało być atutem.

Przygotowanie do zabiegu

Mężczyźni, którzy chcieliby trwale usunąć zbędne owłosienie, w pierwszej kolejności zapraszani są na wizytę konsultacyjną. Podczas takiego spotkania wykwalifikowany medyk przeprowadza szczegółowy wywiad, podczas którego wyklucza ewentualne przeciwwskazania i przedstawia realizację zabiegów. Każdy pacjent otrzymuje informację na temat działania poszczególnych urządzeń laserowych, takich jak vectus. Warszawa może cieszyć się wysokimi standardami, jeśli chodzi o jakość obsługi chętnych na zabiegi trwałej depilacji. Warto zresztą zaznaczyć, że kliniki, które realizują zabiegi laserowe, rzeczywiście mają się czym pochwalić, jeśli tylko wykorzystują laser vectus w Warszawie czy motus ax w Warszawie.

Przed zabiegiem pacjent informowany jest o konieczności przygotowania skóry do laserowej depilacji. Nie może być ona opalona ani podrażniona. Włosków nie należy zaś golić, ale nie mogą być dłuższe niż 1 centymetr.

Realizacja zabiegu

Aby trwale usunąć owłosienie z danej części ciała, należy wykonać 4-6 zabiegów w równych odstępach czasu, najczęściej co 4-6 tygodni. Zarówno ilość, jak i częstotliwość laseroterapii zależna jest od indywidualnych preferencji pacjenta, w tym rodzaju struktury włosków czy partii ciała. Pewne jest, że zabiegi są całkowicie bezbolesne, jeśli tylko wykonywane są przy użyciu lasera vectus. Warszawa ma się z czego cieszyć, bo właśnie ten laser posiada specjalną nakładkę chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz.

Jednorazowy zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. Polega na przykładaniu urządzenia do skóry, dzięki czemu wiązki laserowego światła wnikają w jej głąb i docierają do macierzy włosa, stopniowo niszcząc ją. To właśnie dlatego włosy nie odrastają już nigdy więcej.

Postępowanie po zabiegu

Profesjonaliści ze Spire Clinic laser&beauty zalecają, by partia ciała, która była poddawana zabiegom laserowym, nie była wystawiana na działanie promieni słonecznych przez przynajmniej miesiąc od czasu wykonania ostatniego zabiegu. Dzięki temu pacjent uniknie przebarwień skóry. Chociaż depilacja laserowa urządzeniem motus ax w Warszawie daje pełny efekt trwałego pozbycia się niechcianych włosków, to w niektórych przypadkach zaleca się realizację zabiegu przypominającego raz w roku. Dzięki temu skóra pozostanie idealnie gładka już zawsze.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów.