piątek, 14 czerwca 2024

Wyścigi sportowymi autami w Łodzi

Udostępnij

Bezcenne doświadczenia, jakimi może być panowanie nad kierownicą Lamborghini Gallardo lub Porshe 911 wydają się odlegle, nierealne – zaliczają się do grupy marzeń nie do spełnienia. Czy jednak na pewno? Istnieje oferta, która pozwala zasiąść za sterami tych wspaniałych maszyn i poczuć moc setek koni mechanicznych.

Ujarzmić tabuny

Luksus, dreszcz emocji i 477 koni mechanicznych spełniających Twoje najskrytsze marzenia o przyspieszeniu w niecałe 5 sekund do setki – Aston Martin DB9. Samochód do zadań specjalnych Jej Królewskiej Mości działającej rękoma agenta Bonda. Jedna z wielu doskonałych maszyn, które czekają, byś pokierował nimi na specjalnie przygotowanym obiekcie, jakim jest tor wyścigowy w Łodzi.

Jest to niezwykłe miejsce, w którym możesz odstawić na chwilę swój pożyteczny, rodzinny samochód. Jeżeli jest Ci ciężko zdecydować się na konkretny model, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać sobie dwa samochody do porównania i zrobić po kilka szybkich okrążeń którymś z szalonych bolidów KTM oraz bardziej cywilizowanym Mustangiem.

Znikający horyzont

Tor w Łodzi to jedyne miejsce w promieniu wielu kilometrów od miasta, na którym można poszaleć, nie będąc na bakier z prawem. Zapewnia uderzenie adrenaliny na każdym ze swoich 7 zakrętów, a niczym nieskrępowana radość z przyspieszenia uderza do głowy na 200 metrach szybkiej prostej. Idealna nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność. Są to bardzo istotne czynniki, mające ogromny wpływ na bezpieczeństwo użytkowników toru.

Samochód wyścigowy

Szybkość na legalu

Zmorą wielu miast są nielegalne wyścigi. Dzięki takim obiektom, jak tor wyścigowy w Łodzi, każdy pasjonat wyścigów i driftu może realizować się bez obaw i wypatrywania charakterystycznych, migających, nieprzyjemnych niebieskich światełek w niedużej odległości od tylnego zderzaka.

Oprócz tego można wykupić naukę wychodzenia samochodem z poślizgu i nauczyć się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach ekstremalnych, które mogą nam się trafić w trakcie normalnego użytkowania dróg.

Pragniesz chociaż raz w życiu zasiąść za sterami bolidu, sportowego cacka z setkami koni pod maską lub oddać się szaleństwu gwałtownego przyspieszenia? Ta oferta spełni te marzenia. Możesz także wykupić voucher na jazdę super furą jako prezent dla bliskiej osoby, a samemu zasiąść obok, by współtowarzyszyć w pokonywaniu kolejnych zakrętów toru.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Surowce do produkcji suplementów diety.