piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Bobrownikach na DK70. 4 osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

Udostępnij

W poniedziałek 10 czerwca doszło do groźnego wypadku w powiecie łowickim na drodze krajowej nr 70 między Skierniewicami a Łowiczem. Wypadek w Bobrownikach miał miejsce tuż przed godziną 16. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Wypadek w Bobrownikach

Z pierwszych informacji przekazanych przez służby ratunkowe wynika, że zginęły 4 osoby może być wielu rannych. Doszło bowiem do zderzenia osobowej furgonetki i samochodu ciężarowego niedaleko węzła autostrady A2.

Wiadomo, że busem podróżowało 6 osób. Po zderzeniu z ciężarówką jedna z nich samodzielnie opuściła pojazd, jedną wydobyli z rozbitego pojazdu strażacy. Niestety 4 osoby podróżujące volkswagenem zginęły na miejscu. Ich obrażenia były tak poważne, że strażacy i ratownicy medyczni nie mieli nawet szans na podjęcie reanimacji. Ranny został również kierowca tira.

Wszyscy uczestnicy tego wypadku to mężczyźni. Zginęli 4 mężczyźni w wieku: 24, 33, 34 i 41 lat. Ranni zostali 28-, 39- i 65-latek.

Służby początkowo przewidywały, że droga krajowa nr 70 w Bobrownikach będzie zablokowana do godziny 18.50. Jednak przed godziną 18 poinformowano, że blokada w tym miejscu potrwa prawdopodobnie do północy. Zaleca się objazdy drogami lokalnymi.

Prokuratorskie śledztwo

Na miejscu tragicznego wypadku pracują policjanci, ratownicy medyczni, zespoły dwóch śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz strażacy zawodowi z Łowicza i ochotnicy z OSP Bobrowniki, OSP Nieborów, OSP Dzierzgów.

W sprawie śmiertelnego wypadku w Bobrownikach prowadzone będzie śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Łowiczu.

20240610 wypadek w bobrownikach
Google
Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

How artist can nulla vitae turpis vel. Największy portal wiedzy o tlenoterapii hiperbarycznej (hbot) i komorach hiperbarycznych. Koszty produkcji suplementów diety, koszt, rynek, biznes.