wtorek, 23 lipca 2024

Wypadek na Rewolucji w Łodzi. Zderzenie trzech samochodów

Udostępnij

Wypadek-rewolucji
Wypadek-rewolucji3
Wypadek-rewolucji9
Wypadek-rewolucji2
Wypadek-rewolucji10
Wypadek-rewolucji8
Wypadek-rewolucji4
Wypadek-rewolucji5
Wypadek-rewolucji6
Wypadek-rewolucji7

Trzy rozbite samochody osobowe i jeden kierowca w szpitalu – to bilans wypadku, do którego doszło w czwartek (27 czerwca) w Łodzi. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Do zderzenia doszło, ponieważ jeden z nich nie zachował ostrożności podczas skręcania.

Wypadek na Rewolucji przez nieostrożność

Samochody zderzyły się około godziny 10. Policjanci ustalili, że kierowcą odpowiedzialnym za wypadek na Rewolucji jest 23-letnia kobieta, która jechała oplem corsą.

Była przekonana, że ulica Rewolucji jest dwukierunkowa, więc podczas próby zjechania z ulicy w bramę, nie zauważyła jadącego w tym samym kierunku peugeota 206. Widziała jedynie, że żadne auto nie nadjeżdża z przeciwnej strony.

W związku z tym doszło do zderzenia. Podczas skręcania opel uderzył w bok peugeota. W rezultacie kierowca uderzonego auta stracił panowanie nad kierownicą i na skrzyżowaniu z POW uderzył w renault.

Utrudnienia w ruchu

Pomocy lekarzy wymagał kierowca renault, 66-letni mężczyzna. Doznał urazu odcinka szyjnego kręgosłupa. Z kolei kierowca peugeota, mężczyzna w wieku 70 lat, został przebadany w karetce, ale odmówił hospitalizacji. Młoda kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

Wypadek na Rewolucji spowodował duże utrudnienia w tamtym rejonie miasta. Policjanci zbierają materiał dowodowy, a strażacy zabezpieczają i próbują oczyścić ulicę z płynów, które się rozlały.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P