czwartek, 29 lutego 2024

Noc reżyserskich wersji Władcy Pierścieni! Bilety do kina

Udostępnij

Noc reżyserskich wersji „Władcy Pierścieni”, czyli 12 emocjonujących godzin na specjalne życzenie fanów sagi Tolkiena. Multikino przygotowało na 28 czerwca wyjątkowy Enemef. Niezwykłe przygody, wspaniali bohaterowie i zapierające dech krajobrazy. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Enemef w łódzkim Multikinie.

Noc reżyserskich wersji „Władcy Pierścieni” odbędzie się w piątek 28 czerwca jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce, w tym w Łodzi. Wersje reżyserskie filmów zazwyczaj są dłuższe nawet o 30 minut, ponieważ zawierają sceny, których nie było w wersji kinowej.

Piątkowy Enemef cieszy się tak dużą popularnością, że niemal wszystkie bilety zostały wyprzedane. Powstało nawet specjalne wydarzenie na Facebooku (link do wydarzenia), w którym udział zadeklarowało ponad tysiąc osób!

Enemef rozpoczyna się o godzinie 22 w piątek, a koniec przewidziany jest około godziny 10 rano w sobotę. Filmy wyświetlane będą w kolejności: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże, Władca Pierścieni: Powrót Króla. Między filmami będą piętnastominutowe przerwy.

My mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na wszystkie seanse. Aby stać się posiadaczem takiej wejściówki wystarczy, że odpowiecie na pytanie: której części sagi jesteś największym fanem i dlaczego? Odpowiedzi wysyłajcie na nasz adres: redakcja@wiadomosci-lodz.pl.

W mailu nie zapomnijcie podać imienia i nazwiska oraz swojego numeru kontaktowego, pod który możemy oddzwonić. Z autorami najciekawszych – naszym zdaniem – odpowiedzi skontaktujemy się jeszcze dziś.

Na odpowiedzi czekamy do 28 czerwca do godziny 14.00.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości