piątek, 14 czerwca 2024

Wypadek na Mickiewicza w Łodzi. Ranne dzieci

Udostępnij

Wypadek na Mickiewicza w Łodzi. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranne zostały 3 osoby, w tym dwójka dzieci. Wszyscy trafili do szpitala. Policja wyjaśnia, jak dokładnie doszło do tego groźnie wyglądającego wypadku.

Wypadek na Mickiewicza w Łodzi

Około godziny 14 skoda octavia zderzyła się z osobowym peugeotem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca skodą, jadąca Mickiewicza w stronę al. Włókniarzy, wjechała na skrzyżowanie z Wólczańską na czerwonym świetle.

W tym samym czasie na skrzyżowanie wjechał mężczyzna kierujący peugeotem. Z impetem uderzył w bok skody, która przewróciła się na bok.

W przewróconym samochodzie zablokowane zostały trzy osoby: 31-letnia kierująca i dwójka nastoletnich dzieci. Z pomocą strażaków udało się uwolnić całą trójkę. Wszystkie osoby przewieziono karetkami do szpitali.

Przejazd w tym miejscu był znacznie utrudniony przez dwie godziny.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.