piątek, 14 czerwca 2024

Pieszy uderzył w tramwaj na Kościuszki przy Struga. Młody mężczyzna był pijany

Udostępnij

Komunikacja miejska w centrum stanęła na blisko 3 godziny. Przyczyną był wypadek na Kościuszki w Łodzi. Na skrzyżowaniu przy Struga 27-letni mężczyzna uderzył w tramwaj. Ranny został odwieziony do szpitala im. WAM. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wypadek na Kościuszki w Łodzi

Do wypadku doszło około godziny 7.30 w niedzielę, 2 czerwca. Młody mężczyzna próbował przejść przez jezdnię na czerwonym świetle. Nie spostrzegł nie tylko zakazu wejścia na ulicę, ale i nadjeżdżającego w kierunku ulicy Zielonej tramwaju. Pieszy uderzył w bok pojazdu. Ratownicy odwieźli rannego mężczyznę do szpitala im. WAM w Łodzi.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że pieszy był pijany, miał promil alkoholu w organizmie.

Wypadek na Kościuszki w Łodzi spowodował poważne utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej w kierunku Zielonej. Stanęły tramwaje linii: 2, 3, 6, 7A, 7B oraz 11. Ruch został wznowiony po godzinie 10.

 

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.