piątek, 14 czerwca 2024

Wypadek na Demokratycznej w Łodzi. Troje dzieci w szpitalu

Udostępnij

Wypadek-demokratyczna-lodz
Wypadek-demokratyczna-lodz3
Wypadek-demokratyczna-lodz4
Wypadek-demokratyczna-lodz2
Wypadek-demokratyczna-lodz5

Troje dzieci odwieziono do szpitala ICZMP w Łodzi po wypadku, do którego doszło na ulicy Demokratycznej przy Trybunalskiej. Około godziny 13 w czwartek  (9 maja) zderzyły się w tym miejscu dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców nie zachował ostrożności.

Wypadek na Demokratycznej w Łodzi. Ranne dzieci

Z ustaleń łódzkich policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 36-letni kierujący fordem nie zachował ostrożności podczas skrętu w lewo z Demokratycznej w Trybunalską. Nie ustąpił pierwszeństwa nissanowi, który jechał Demokratyczną z przeciwnego kierunku.

Troje dzieci podróżujących nissanem: 2-miesięczny chłopiec oraz dziewczynki w wieku 5 i 6 lat przewieziono do szpitala ICZMP na diagnostykę. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wciąż pracują policjanci i strażacy. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Producent kapsułek miękkich softgel.