niedziela, 19 maja 2024

Wypadek na autostradzie A2. 8 osób rannych

Udostępnij

8 osób zostało rannych w wypadku na autostradzie A2 niedaleko Zgierza w czwartek, 2 maja, wczesnym rankiem. Autostrada była zablokowana w stronę Warszawy przez kilka godzin.

8 osób rannych w wypadku na autostradzie A2

O godzinie 5.46 na linię alarmową wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A2 w miejscowości Kania Góra niedaleko Zgierza. Ze zgłoszenia wynikało, że może być wielu rannych. Dyspozytorzy służb ratunkowych wysłali na miejsce policję, zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarną i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

20240502 wypadek na a2 04

Ratownicy po dojechaniu na miejsce wypadku zobaczyli busa wbitego w naczepę ciężarówki. Osobowym renault podróżowali kierowca i siedmiu pasażerów. Wszyscy wymagali pomocy medycznej. Kierowcy ciężarowego mana nic się stało.

Wypadek na autostradzie a2 - 2 maja 2024
OSP Kania Góra

Kibice wracali z meczu

Osobówką z Niemiec wracali kibice piłki ręcznej, którzy wspierali Industrię Kielce w środowym (1 maja) meczu wyjazdowym z SC Magdeburg. Przed wypadkiem zdążyli przejechać prawie 600 kilometrów, do domu mieli jeszcze ponad 100 kilometrów.

Szczegółowo okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgierzu.

Wypadek na autostradzie a2 - 2 maja 2024
PSP Zgierz
Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości