poniedziałek, 27 maja 2024

Wypadek na A1 pod Łodzią. Zderzyły się dwie ciężarówki i samochód osobowy

Udostępnij

Wypadek na A1 pod Łodzią spowodował duże utrudnienia na trasie w kierunku Gdańska. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych i osobowego ruch odbywa się jednym pasem.

Wypadek na A1 między węzłami: Brzeziny i Łódź Północ

Do zderzenia doszło we wtorek, 14 maja, tuż przed godziną 7 rano. Z informacji, które przekazała policja wynika, że na 302 kilometrze autostrady A1 zderzyły się dwa samochody ciężarowe, przewożące oleje maszynowe i silnikowe, a uszkodzone elementy pojazdów spadły na samochód osobowy. Do wypadku doszło między węzłami: Brzeziny i Łódź Północ.

Służby przekazały, że wypadek na A1 spowodował uszkodzenie przewożonego transportu, a w konsekwencji doszło do wycieku oleju i innych substancji na jezdnię i pobocze, co powoduje utrudnienia.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na Broniewskiego w Łodzi. Kierowca zatrzymany we Francji. Po 4 latach [WIDEO]

W akcji biorą udział: PSP w Koluszkach i zespół ratownictwa chemicznego PSP w Łodzi. Działania prowadzone są na pasie awaryjnym, ale ruch odbywa się wyłącznie pasem szybkim.

Utrudnienia na A1 mogą potrwać do godziny około 11-12. Kierowcy powinni liczyć się z utworzonym kilkukilometrowym korkiem w kierunku Gdańska.

Czytaj też: Oszukiwali na handlu paliwem. Straty państwa to ponad 22 miliony złotych

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości