Polewka gruszkowa z krajanymi kluskami, wołowe policzki ze sznytką, tradycyjny chleb oraz łowicka pyza z żeberkami miodowymi zdobyły pierwsze miejsca w konkursie „Po łódzku, po naszemu – smaki regionu”. W kulinarnej rywalizacji, przeprowadzonej podczas wydarzenia Folkowe Łódzkie – Święto Wsi w Głownie, uczestniczyło 100 kół gospodyń wiejskich. Przedstawiamy wyniki konkursu Po łódzku, po naszemu i listę nagrodzonych potraw.
„Po łódzku, po naszemu”
Do Głowna przyjechało 100 Kół Gospodyń Wiejskich z całego województwa łódzkiego. Uczestnicy startowali w czterech kategoriach: „Zupa jak u babci”, „Mięso, co syci i smakuje”, „Chleb i wszystko, co do niego” oraz „Po nowemu, ale po naszemu”. W każdej kategorii zaprezentowało się po 25 kół.
Na stołach pojawiły się potrawy związane z poszczególnymi miejscowościami i częściami regionu. Były wśród nich między innymi zupa chrzanowa z Sędziejowic, opoczyńska świeżonka, Tatar Boryny z Lipiec Reymontowskich oraz Kaczka Dziwaczka z Błaszek.
To właśnie dzięki nim nasze przepisy regionalne, nasza historia i nasze zwyczaje są ciągle żywe
mówi Joanna Skrzydlewska, marszałek województwa łódzkiego
Za zdobycie pierwszego miejsca ww konkursie „Po łódzku, po „” organizatorzy przyznali nagrodę w wysokości 6 tysięcy złotych. Laureaci drugich miejsc otrzymali po 4 tysiące złotych, a zdobywcy trzecich miejsc – po 2 tysiące złotych.
Wyniki „Po łódzku, po naszemu” w kategorii „Zupa jak u babci”
Pierwsze miejsce zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich Milejowianki z Milejowa w powiecie wieluńskim. Jury nagrodziło przygotowaną przez gospodynie polewkę gruszkową z krajanymi kluskami.
Podstawą potrawy są gruszki ulęgałki, które należą do owoców popularnych w Milejowie. Gruszki są tradycyjnie suszone w piecu węglowym po zakończeniu wypieku chleba. Przed gotowaniem trzeba je namoczyć przez kilka godzin, a najlepiej pozostawić w wodzie na całą noc.
Następnie posiekane owoce gotuje się na wolnym ogniu, doprawia solą i pieprzem oraz zagęszcza śmietaną i mąką. Do polewki dodawane są ręcznie przygotowane kluski.
Kluski przygotowujemy własnoręcznie. Tak jak dawniej robiły to nasze babcie i prababcie, z mąki pochodzącej z lokalnego młyna z dodatkiem swojskich jaj z naszych gospodarstw
mówi Karolina Majchrowska, przewodnicząca KGW Milejowianki.
Polewkę można podawać zarówno w wersji słodkiej, jak i wytrawnej, na przykład z tłuczonymi ziemniakami oraz skwarkami ze słoniny. Milejowianki wybrały wariant słodki, najczęściej przygotowywany w ich części regionu.
Drugie miejsce zajęło KGW w Bednarach w powiecie łowickim. Koło zaprezentowało zupę rybną z karpia walewickiego z pulpecikami. Trzecia nagroda trafiła do KGW w Lubowidzy w powiecie brzezińskim za barszcz biały z jajkiem i kiełbasą.
„Sładne poliki wołowe ze sznytką” najlepszym daniem mięsnym
W kategorii „Mięso, co syci i smakuje” oceniano między innymi mięsa duszone, pieczone i smażone, a także gulasze i rolady. Jury konkursu „Po łódzku, po naszemu” zwracało uwagę na smak, soczystość, dobór przypraw oraz wykorzystanie dawnych receptur.
Pierwsze miejsce otrzymało KGW w Podolinie w powiecie piotrkowskim. Zwycięską potrawą były „Sładne poliki wołowe ze sznytką”.
Tym daniem chcieliśmy podkreślić głębokie zakorzenienie w tradycji łódzkiej wsi. To potrawa, która od pokoleń gościła na stołach w tym regionie i aby połączyć to danie z nowoczesnością, zaproponowałyśmy podanie go ze sznytką, grillowaną sznytką
mówi Iwona Rytych z Koła Gospodyń Wiejskich w Podolinie.
Drugie miejsce zdobyło KGW z Lipiec Reymontowskich w powiecie skierniewickim. Jury doceniło przygotowany przez koło Tatar Boryny.
Na trzeciej pozycji znalazło się KGW w Zawadach „Zawadzianki” z powiatu sieradzkiego. Gospodynie przygotowały zawadzkie ozory ze szturchniętymi kluskami oraz buraczkiem w jabłku z nutą porzeczki i miodu.
Tradycyjna pajda z Woli Mikorskiej
Kategoria „Chleb i wszystko, co do niego” była poświęcona potrawom, w których chleb pełnił funkcję podstawowego składnika, bazy albo ważnego elementu sposobu podania. Uczestnicy konkursu „Po łódzku, po naszemu” proponowali między innymi pajdy z masłem i pasztetami oraz chleb podawany ze śmietaną i cukrem.
Pierwszą nagrodę otrzymało KGW w Woli Mikorskiej w powiecie bełchatowskim za „Pajdę wspomnień”. Chleb wykorzystany do przygotowania potrawy powstał z mąki żytniej pochodzącej z młyna w Piotrkowie Trybunalskim. Został wypieczony w tradycyjnym piecu opalanym drewnem, nazywanym sabatnikiem.
To jest pajda wspomnień, dlatego że chlebek jest taką naszą tradycją od bardzo dawna. Od babci, babci, mamy i moja mama właśnie przekazała mi tę tradycję
mówi Barbara Pełczyńska z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Mikorskiej.
Drugie miejsce przypadło KGW w Julianowie w powiecie rawskim za „Żołędziową pajdę smaków”. Trzecie miejsce zdobyło KGW Osinki z Osinek w powiecie brzezińskim, które zaprezentowało „Osinkowy chleb twarogowy”.
Łowicka pyza i żeberka miodowe na pierwszym miejscu
Ostatnia kategoria łączyła tradycyjną kuchnię regionu ze współczesnym sposobem przygotowania lub podania potraw. Zwyciężyło Koło Gospodyń Wiejskich Sierżniki z gminy Chąśno w powiecie łowickim. Gospodynie przygotowały łowicką pyzę i żeberka miodowe.
Tradycyjna pyza została zmodyfikowana poprzez zastąpienie mięsnego nadzienia grzybami leśnymi. Żeberka przed gotowaniem przez trzy dni peklowały się w lodówce w marynacie przygotowanej z soli, pieprzu, ziół i majeranku.
To tradycyjna pyza łowicka, ale unowocześniona przez to, że zamiast mięsem nadziałyśmy ją grzybami leśnymi
mówi Agnieszka Rutkowska z Koła Gospodyń Wiejskich w Sierżnikach.
Po peklowaniu żeberka były duszone z pomidorami, a pod koniec przygotowywania dodano do nich miód. Danie zostało podane ze szparagami posypanymi parmezanem.
Drugie miejsce zdobyło KGW Róża i Żak w Różycy w powiecie łódzkim wschodnim. Koło przygotowało zalewajkę z prażokiem, chipsem z boczku i frytką chlebową.
Trzecią nagrodę otrzymało KGW w Dłutowie w powiecie pabianickim za pietruszajkę po dłutowsku.
Nagrody także za wygląd stoisk
Nowością w tegorocznej edycji konkursu „Po łódzku, po naszemu” były nagrody za przygotowanie stoiska wystawienniczego. Jury oceniało między innymi dekoracje, wykorzystanie świeżych kwiatów oraz obecność motywów ludowych związanych z historią i tradycjami regionu. Nagrody otrzymały:
- Szadkowskie Koło Gospodyń i Gospodarzy,
- KGW Leśnica w Leśnicy,
- KGW w Woli Makowskiej,
- KGW w Jukowie „Jukowianki”.
Każde z wyróżnionych kół otrzymało po 2 tysiące złotych.
