czwartek, 23 maja 2024

W The Voice Kids zaczyna się ostateczna walka Tatiany z Bełchatowa o zwycięstwo

Udostępnij

Już w sobotę, 10 kwietnia o godz. 20:00 w TVP 2 będzie można oglądać pierwszy finałowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids z udziałem młodej bełchatowianki Tatiany Kopala. Stawką będzie awans do głównego finału, gdzie zaprezentują się trzy najlepsze głosy.

Trudna, ale udana droga do finału The Voice Kids

Po przesłuchaniach w ciemno i bitwach przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w telewizyjnym show The Voice Kids. Czwarta edycja tego programu przyniosła sporo emocjonujących momentów jednak najważniejsze rozstrzygnięcia dopiero przed uczestnikami, jurorami i widzami.

W czwartej edycji The Voice Kids można śledzić poczynania 10-letniej bełchatowianki Tatiany Kopala, która już od początku skradła serca jurorów. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie w siódmym odcinku programu, czyli w przesłuchaniach w ciemno opowiedziała bardzo dużo o sobie, swoich zainteresowaniach i marzeniach, a następnie zaśpiewała utwór Feel pt. „Pokaż na co cię stać”.

W trakcie występu Tatiany odwróciła się tylko Joanna „Cleo” Klepko i od tamtej pory bełchatowianka znajdowała się w jej teamie. Pozostali z jury żałowali, że wahali się słysząc głos Tatiany i ciężko im było uwierzyć, że na scenie stoi dziewczynka. Więcej o tym występie pisaliśmy w artykule pt.: „Tatiana Kopala skradła serca jurorów w programie The Voice Kids„.

Później w programie The Voice Kids przyszła pora na bitwy w drużynie Cleo, gdzie jako pierwsza Kopala wraz z z Piotrem Klimą i Zosią Ściegienną wykonali utwór Maryli Rodowicz pt. „Małgośka”. Cała trójka oczarowała jurorów, a trenerka „Cleo” stanęła przed bardzo trudnym wyborem. Ostatecznie dalej przeszła 10-latka z Bełchatowa, która nie kryła radości.

https://www.facebook.com/tatiana.kopala.9/posts/145854764102593

Z szóstki wybrańców „Cleo” do wielkiego finału mogły awansować tylko trzy osoby, które wyłoniła rywalizacja w „sing offach”. Dzieci i młodzież mieli zaprezentować swoje eliminacyjne utwory. Tatiana Kopala po raz kolejny skradła show i trenerka Joanna Klepko zdecydowała po raz kolejny postawić na bełchatowiankę, która mogła się cieszyć z ostatecznego awansu do finału. Więcej o tym można przeczytać w artykule pt. „Tatiana Kopala w finale czwartej edycji The Voice Kids„.

Czas na pierwszy finał The Voice Kids. Jak spisze się Tatiana z Bełchatowa?

W pierwszej części wielkiego finału The Voice Kids wystąpi dziewięciu uczestników. Z drużyny Cleo będzie to: bełchatowianka Tatiana Kopala, Igor Konieczny i Karolina Szostak, z ekipy Dawida Kwiatkowskiego zaprezentują się: Zosia Sławińska, Olek Klembalski oraz Natalia Pawelska, a z teamu Tomsona i Barona z zespołu Afromental będą to: Sara Ewgu-James, Amelia Borkowska oraz Mikołaj Jabłoński.

Trenerzy każdej drużyny będą mieli za zadanie wybrać po jednej osobie ze swoich teamów do rywalizacji w finale głównym, gdzie stawką będzie najlepszy głos kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. To z pewnością jest wielką motywacją do tego, aby jak najlepiej się zaprezentować.

W trakcie pierwszej części finału wystąpią gościnnie m.in.: Marina Łuczenko-Szczęsna, która zaprezentuje utwór pt. „Nigdy Więcej”, Marcin Maciejczak, który wygrał trzecią odsłonę The Voice Kids oraz Ignacy Błażejowski, który w 11. edycji The Voice of Poland dotarł do finału.

https://www.facebook.com/tatiana.kopala.9/posts/152876070067129

Ponadto utwór pt. „Kolorowy wiatr” z filmu animowanego pt. „Pocahontas” zaśpiewa Edyta Górniak, która była jurorką i trenerką w pierwszej edycji The Voice Kids, a jej podopieczna Roksana Węgiel wygrała program w 2018 roku. Ponadto Górniak słynie z pracy dziećmi pod kątem śpiewu.

Pierwsza część finału czwartej edycji The Voice Kids odbędzie się w sobotę, 10 kwietnia o godz. 20:00 na kanale drugim Telewizji Polskiej.

Warto przypomnieć, że przez cały czas trwa głosowanie na najlepszy wokal czwartej edycji programu The Voice Kids. TUTAJ można znaleźć więcej szczegółów. Dziennie z jednego adresu e-mail można oddać maksymalnie jeden głos. Po jego wysłaniu należy potwierdzić swoją decyzję na skrzynce pocztowej. Zwycięzca będzie mógł nagrać singiel oraz teledysk.

Przeczytaj także:

Piotr Niźnik wywalczył wyjazd na Mistrzostwa Europy do Rosji

Wyniki konkursu ekologicznego przedszkolaków z placówki w Janowie (ZDJĘCIA)

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości