wtorek, 21 maja 2024

Uciekli ze Zgierza, rozbili samochód w Ozorkowie

Udostępnij

Policjanci ze zgierskiej komendy powiatowej poszukują trzech mężczyzn, którzy rozbili samochód w Ozorkowie na słupie energetycznym. Panowie wcześniej popełnili kilka wykroczeń między innymi w Zgierzu. Po tym, jak rozbili auto, porzucili rannego kolegę w obawie przed zatrzymaniem.

Rozbili samochód w Ozorkowie

W niedzielę (7 czerwca) wczesnym rankiem czterech młodych mężczyzn pędziło BMW ulicą Sienkiewicza w Ozorkowie. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał na skraj drogi. Tutaj rozpędzone auto z impetem uderzyło w słup energetyczny. Auto przewróciło się na dach.

Ozorkow dachowali uciekli 2

Z rozbitego samochodu wydostali się o własnych siłach wszyscy mężczyźni, przed przyjazdem służb ratowniczych. Trzej panowie z miejsca zdarzenia uciekli, pozostawiając na miejscu kolegę. On nie uciekł, bo złamał nogę.

Ucieczka ze stacji

Wcześniej mężczyźni bmw tankowali na jednej ze stacji benzynowych w Zgierzu. Tutaj zatankowali niespełna kilkanaście litrów, ale wrócili po pewnym czasie by paliwo uzupełnić do pełna.

Prosimy wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca przebywania mężczyzn, o kontakt z policją w Zgierzu lub Ozorkowie. mł. asp. PIOTR BOROWSKI, Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu

Tym razem nie zapłacili za tankowanie, a jeden z mężczyzn zostawił na stacji dowód osobisty. Po tej sytuacji odwiedzili jeszcze jedną stację benzynową. Tutaj też nie zapłacili za zakupy.

Ozorkow dachowali uciekli 3

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości