środa, 22 maja 2024

Trwa wirtualna sztafeta miast partnerskich. Jak wziąć udział?

Udostępnij

Od piątku, 5 marca trwa polsko-węgierska Wirtualna Sztafeta Miast Partnerskich Bełchatów – Csongrád. Jest ona skierowana do mieszkańców obu miast, którzy lubią biegi i jazdę na rowerze. Do pokonania jest 750 kilometrów, czyli przybliżona odległość z Bełchatowa do Csongrádu.

Akcja z udziałem miast partnerskich odbywa się od kilku dni pod hasłem „Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń”. Zadaniem biegaczy i rowerzystów będzie pokonanie wspólnymi siłami wirtualnej trasy z Bełchatowa do Csongrádu lub odwrotnie w zależności od narodowości uczestnika.

Rejestracja jest prowadzona TUTAJ. Udział w sztafecie może wziąć maksymalnie 100 osób, po 50 z każdego miasta. W zmaganiach chodzi o to, aby pokonać biegiem lub na rowerze jak największy dystans, a następnie udokumentować to w postaci screenów lub zdjęć z aplikacji, które pokazują ilość przebytych kilometrów.

Takie dane należy opublikować na profilu na Facebooku – Csongrádi Diák SE. W trakcie rejestracji należy wskazać, czy chcemy bieg, czy jechać na rowerze. Sztafeta miast partnerskich będzie podsumowywana każdego tygodnia.

Końcowa klasyfikacja będzie uwzględniać sumę dystansów, które zostaną pokonane w okresie do niedzieli, 21 marca.

Nagrody przewidziano dla trzech osób, które pokonają najdłuższy dystans biegiem i dla trzech, które będą rywalizować na rowerze. Pamiątkowe medale dostaną wszyscy uczestnicy Wirtualnej Sztafety Miast Partnerskich Bełchatów-Csongrád.

TUTAJ można znaleźć regulamin sztafety.

Przeczytaj także:

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości