piątek, 21 czerwca 2024

Tragiczny wypadek na Gojawiczyńskiej. Piesza wpadła pod tira

Udostępnij

Wypadek-gojawiczynskiej7
Wypadek-gojawiczynskiej8
Wypadek-gojawiczynskiej7
Wypadek-gojawiczynskiej6
Wypadek-gojawiczynskiej5
Wypadek-gojawiczynskiej
Wypadek-gojawiczynskiej2
Wypadek-gojawiczynskiej3
Wypadek-gojawiczynskiej4

Wypadek na Gojawiczyńskiej spowodował utrudnienia w ruchu w Łodzi. 64-letnia kobieta wpadła pod naczepę tira, który ruszał sprzed przejścia dla pieszych. Kierowca tira nie zauważył kobiety i zatrzymał się dopiero po kilku metrach. Stan pieszej jest bardzo ciężki.

Kierowca nie widział

Wypadek na Gojawiczyńskiej wydarzył się w czwartek (4 lipca) około godziny 17. Kierowca tira jechał ulicą Gojawiczyńskiej od Śląskiej w kierunku Dąbrowskiego. Przed zjazdem na stację benzynową zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić grupę osób.

Gdy 40-letni mężczyzna przepuścił wszystkich, ruszył. W tym momencie na przejście weszła 64-letnia kobieta. Kierowca nie zauważył jej, w związku z tym piesza wpadła pod koła naczepy tira. Mężczyzna dopiero kilka metrów dalej zorientował się, że kogoś potrącił. Wtedy zatrzymał pojazd.

Nietrzeźwa piesza

Kobietę z bardzo poważnymi obrażeniami nóg zabrano do szpitala Kopernika. Kierowca był trzeźwy, natomiast piesza miała prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z wydziału przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym KMP w Łodzi. Postępowanie nadzoruje prokuratura Łódź-Widzew.

Komentarze Facebook

1 komentarz

Nie można dodawać komentarzy.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P