Tragedia na Zdrowiu. Rowerzysta potrącił pieszą, upadł i zmarł

Tragedia na Zdrowiu. Rowerzysta potrącił pieszą, upadł i zmarł

Tragiczny wypadek na ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż al. Unii w Łodzi. W sobotę wieczorem rowerzysta potrącił pieszą przy przystanku autobusowym. Chwilę później zmarł. Policja szuka świadków wypadku, by dokładnie wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny.

Rowerzysta zmarł po reanimacji

W sobotę (6 marca) na al. Unii niedaleko ulicy Srebrzyńskiej doszło do tragicznego wypadku rowerzysty i pieszej. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna jechał ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż al. Unii od ulicy Drewnowskiej w kierunku ulicy Srebrzyńskiej. Przy przystanku autobusowym doszło do potrącenia 75-letniej kobiety.

Mężczyzna upadł na twardą nawierzchnię. Mimo próby reanimacji, zmarł.
JADWIGA CZYŻ, KOMENDA MIEJSKA POLICJI W ŁODZI

Piesza z urazem ręki i nogi została odwieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niewyjaśnione okoliczności

Policja poszukuje świadków tego wypadku, gdyż nie wyjaśnione są przyczyny zderzenia rowerzysty z kobietą. Nie wiadomo też czy kobieta szła w tę samą stronę,  w którą jechał rowerzysta, czy na przykład wyszła zza przystanku autobusowego. 

Każdy, kto może przyczynić się do wyjaśnienia sprawy, proszony jest o kontakt z Wydziałem Wykroczeń i przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi (ul. Stokowska 21/25).

 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.