Tragedia na DK 91 koło Radomska. Cztery osoby nie żyją, dwie zostały ranne

Tragedia na DK 91 koło Radomska. Cztery osoby nie żyją, dwie zostały ranne

Tragiczny wypadek na DK 91 w miejscowości Bobry koło Radomska spowodował kierowca samochodu dostawczego. Zjechał ze swojego pasa ruchu i czołowo zderzył się z fiatem uno. Zginęły cztery osoby, dwie zostały ranne. DK 91 była zablokowana, dopiero po godzinie 16 wprowadzono ruch wahadłowy.

Wypadek na Dk 91

Do wypadku doszło w czwartek (3 października) przed godziną 14. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi 57-letni kierujący samochodem dostawczym citroen jumper zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem uno.

Samochodem osobowym podróżowały cztery osoby: trzech mężczyzn w wieku 20, 40 i 70 lat oraz 70-letnia kobieta. Wszyscy zginęli na miejscu.

Trudnienia po wypadku

Lekkie obrażenia odnieśli dwaj mężczyźni podróżujący busem. Trafili do szpitala w Radomsku, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Kierujący citroenem był trzeźwy. W związku z pracami służb, droga została całkowicie zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy. Po godzinie 16 wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienie na DK 91 zakończyło się o godz. 17.20.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.