piątek, 14 czerwca 2024

Tragedia na DK 91 koło Radomska. Cztery osoby nie żyją, dwie zostały ranne

Udostępnij

Tragiczny wypadek na DK 91 w miejscowości Bobry koło Radomska spowodował kierowca samochodu dostawczego. Zjechał ze swojego pasa ruchu i czołowo zderzył się z fiatem uno. Zginęły cztery osoby, dwie zostały ranne. DK 91 była zablokowana, dopiero po godzinie 16 wprowadzono ruch wahadłowy.

Wypadek na Dk 91

Do wypadku doszło w czwartek (3 października) przed godziną 14. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi 57-letni kierujący samochodem dostawczym citroen jumper zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem uno.

Samochodem osobowym podróżowały cztery osoby: trzech mężczyzn w wieku 20, 40 i 70 lat oraz 70-letnia kobieta. Wszyscy zginęli na miejscu.

Trudnienia po wypadku

Lekkie obrażenia odnieśli dwaj mężczyźni podróżujący busem. Trafili do szpitala w Radomsku, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Kierujący citroenem był trzeźwy. W związku z pracami służb, droga została całkowicie zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy. Po godzinie 16 wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienie na DK 91 zakończyło się o godz. 17.20.


Wypadek bobry radomsko kwpsp

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zalety komór hiperbarycznych. Copyright ©   2024 producent suplementów diety, produkcja kontraktowa suplementów diety ioc.