czwartek, 23 maja 2024

Tatiana Kopala z wizytą u prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiej. Były gratulacje i podziękowania

Udostępnij

Finalista czwartej edycji telewizyjnego show pn. „The Voice Kids” Tatiana Kopala wraz z mamą Agnieszką wizytowała u prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiej w siedzibie Urzędu Miasta. O czym rozmawiała młoda bełchatowianka z prezydent Czechowską?

Prezydent Bełchatowa ugościła Tatianę Kopalę wraz z mamą

Wszystkie nasze artykuły dotyczące występów Tatiany Kopala w czwartej edycji telewizyjnego programu pn. „The Voice Kids” można znaleźć TUTAJ.

10-latka przebrnęła przez wszystkie etapy aż do samego finału. W tym czasie Kopala zyskała ogromną popularność nie tylko wśród popularnych jurorów i trenerów, ale także wśród publiczności, co chociażby można zobaczyć po jej statystykach na profilach w mediach społecznościowych. Setki ludzi, szczególnie w młodym wieku gratulują i pozdrawiają młodą wokalistkę z Bełchatowa, która jest fanką muzyki i śpiewu.

Jestem bardzo szczęśliwa. Spełniły się moje marzenia i cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej przygodzie. – Kiedy o tym myślę, to czuję wielką radość i aż chce mi się skakać do góry. Od razu po finale popłakałam się. Troszkę ze smutku, że ta przygoda się już się skończyła, ale też ze szczęścia, że mogłam w niej uczestniczyć. Poznałam wspaniałe osoby, które tak samo jak kochają muzykę. Wiem, że nie wolno się poddawać. Zawsze trzeba iść przed siebie ~ Tatiana Kopala, wokalistka z Bełchatowa

Młoda wokalistka, która wraz z mamą złożyła wizytę u prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiej ma zaledwie 10 lat, a więc przez blisko pół życia, czyli przez około 5 lat śpiewa w chórze Cantabile działającym przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. Ponadto w lokalnej szkole muzycznej Kopala uczyła się gry na skrzypcach. Ponadto bełchatowianka maluje, pisze powieści dla dzieci oraz wykonuje autorskie teksty piosenek. Do jej hobby zalicza się też uprawianie jogi, medytację oraz miłość do zwierząt.

Muzyka jest dla mnie najważniejsza, dlatego codziennie poświęcam jej kilka godzin. To moja największa pasja. Do tego oczywiście dochodzi jeszcze szkoła, a teraz po programie muszę nadrobić trochę zaległości. Cieszę się, że jakoś udaje mi się to wszystko pogodzić i znaleźć jeszcze czas na rzeczy, które sprawiają mi wiele przyjemności. Jestem jeszcze dzieckiem i zwyczajnie chcę się bawić. Fajnie, że moje obowiązki są jednocześnie fantastyczną zabawą ~ Tatiana Kopala, uczestniczka czwartej edycji telewizyjnego programu pn. „The Voice Kids”

Prezydent bełchatowa

Prezydent Bełchatowa była pod wrażeniem umiejętności wokalnych młodej bełchatowianki Tatiany Kopala, która od kilku lat uświetnia miejskie wydarzenia, na których z przyjemnością występuje.

Pamiętam, jak w jednym z ostatnich odcinków śpiewałaś „We are the champions, my friends” z repertuaru grupy Queen. Chcę jasno i wyraźnie powiedzieć, że jesteś zwycięzcą. Postawiłaś bowiem na swoje dziecięce marzenia, nie bałaś się stanąć przed wymagającym jury. Udowodniłaś, że masz nietuzinkowy talent. Gratuluję Ci tego z całego serca, jesteś naszą bełchatowską dumą ~ Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa

Dzięki występowi w czwartej edycji telewizyjnego programu dla dzieci pn. „The Voice Kids” Tatiana Kopala zyskała ogromną popularność. Prezydent Bełchatowa pogratulowała 10-latce występów na scenie oraz podziękowała mamie młodej bełchatowianki za wsparcie w realizacji marzeń Tatiany.

Przeczytaj także:

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 13 im. UNICEF w Bełchatowie ogłosiła konkurs fotograficzny dla szkół

Upamiętnili ofiary zbrodni katyńskiej. Bełchatowianie złożyli kwiaty i modlili się za poległych (ZDJĘCIA)

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości