wtorek, 21 maja 2024

Tatiana Kopala skradła serca jurorów w programie The Voice Kids

Udostępnij

Młoda bełchatowianka Tatiana Kopala spełniła swoje marzenie i wystąpiła w czwartej edycji telewizyjnego show The Voice Kids. 10-latka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i dołączyła do drużyny Cleo, gdzie będzie przygotowywać się do kolejnej edycji programu, którą będą już bitwy.

Tatiana Kopala na co dzień uczy się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie. Ponadto swoje umiejętności wokalne rozwija w chórku kościelnym „Farna Scholka” działającym przy parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Kościuszki w Bełchatowie, a także należy do chóru Cantabile, który funkcjonuje w Miejskim Centrum Kultury.

Bełchatowianka śpiew doskonali od najmłodszych lat. Tatiana Kopala dotychczas występowała w wielu konkursach, gdzie zdobywała najczęściej główne nagrody.

Młoda wokalistka dużą popularność zyskała dzięki koncertom balkonowym, które organizowała w 2020 roku. Wówczas na początku pandemii koronawirusa panował zakaz wychodzenia z domów co Tatiana Kopala postanowiła wykorzystać. W trakcie balkonowych koncertów śpiew młodej dziewczynki rozbrzmiewał po całym osiedlu, a ten pomysł spotkał się z dużym zadowoleniem i akceptacją sąsiadów, a także pojedynczych przechodniów.

– Kocha ludzi i zwierzęta. Zawsze znajdzie czas na opiekę nad swoimi dwiema świnkami morskimi i zabawę z młodszą siostrą. Tatiana ma nie tylko silny głos, ale jak na swój wiek jest bardzo dojrzałą osobą ~ tak Tatianę opisują organizatorzy

10-latka oprócz śpiewu uwielbia również grę na skrzypcach, którą doskonali w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w swoim mieście. Tatiana Kopala lubi też rysować oraz pisać opowieści dla dzieci, a szczególnie teksty piosenek.

Tatiana Kopala ma za sobą trudną drogę

Możliwość występu w programie telewizyjnym The Voice Kids była dla Tatiany z Bełchatowa marzeniem, o którym myślała od dłuższego czasu, ale ograniczał ją wiek. 10-latka w końcu doczekała tej chwili i wystąpiła w eliminacjach online, które odbyły się wyjątkowo w tej formie z powodu panującej pandemii koronawirusa.

Tatiana Kopala awansowała do przesłuchań w ciemno spośród kilku tysięcy ochotników, którzy również mieli podobne marzenia, ale w walce o dołączenie do drużyn: Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona oraz Cleo zostało już tylko około 100 najmłodszych.

https://www.facebook.com/100060342098397/videos/131372852217451/

W sobotę, 27 lutego na kilka godzin przed premierowym odcinkiem czwartej edycji The Voice Kids „Tati” na swoim profilu społecznościowym tajemniczo zapowiedziała swój udział w programie. Tajemniczo, ponieważ młoda bełchatowianka oraz jej najbliżsi nie mogli przed wyemitowaniem programu z jej udziałem zdradzić szczegóły udziału w telewizyjnym show. Mimo to w komentarzach znalazło się ponad 250 komentarzy wyrażających wsparcie i gratulacje dla małej wokalistki.

Dopiero w piątek, 5 marca Tatiana Kopala mogła oficjalnie potwierdzić swój występ w programie telewizyjnym, dołączając zdjęcie z nagrania.

https://www.facebook.com/tatiana.kopala.9/posts/134599998561403

Zrelaksowana Tatiana Kopala na scenie pojawiła się bez kompleksów

Bełchatowianka Tatiana Kopala wystąpiła w siódmym odcinku telewizyjnego programu The Voice Kids jako pierwsza. Emisje rozpoczęła się od opowieści 10-latki na temat swojej pasji, jaką jest joga i medytacja.

– Forma odpoczynku, jaką jest medytacja i spokojne oddychanie relaksuje mnie ~ mówiła Tatiana Kopala, wokalistka z Bełchatowa

Realizatorzy przedstawili nie tylko Tatianę, ale też jej mamę Agnieszkę młodszą siostrę Lilianę oraz siostrę pani Agnieszki. Cała trójka wspierała 10-latkę, która pojawiła się na scenie i bez wahania zaczęła prezentować utwór Feel pt.: „Pokaż na co cię stać”.

Jurorzy przez cały utwór wahali się nad obróceniem swoich foteli, a dopiero w ostatniej sekundzie zdecydowanie uderzyła w przycisk Joanna „Cleo” Klepko, która automatycznie przygarnęła bełchatowiankę do swojej drużyny.

Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron mieli czego żałować, bo po odwróceniu foteli nie dowierzali, że ten utwór wykonała takim głosem 10-letnia dziewczynka.

– Koniec żartów. Pokażcie osobę, która naprawdę to zaśpiewała ~ śmiał się Aleksander Milwiw-Baron, któremu wtórował Tomasz Lach

Jurorzy poprosili Tatianę o wykonanie jeszcze jednego utworu, a 10-latka z przyjemnością zaśpiewała piosenkę pt.: „Dance monkey” w duecie z Kwiatkowskim. Tym wykonaniem 10-latka pokazała, że potrafi dostosować swój głos do każdej melodii, co może okazać się bardzo ważną cechą w kolejnych odcinkach.

Na zakończenie występu Tatiana Kopala przeprowadziła jurorom szybki trening jogi i z uśmiechem na twarzy opuściła scenę.

TUTAJ odbywa się głosowanie na najlepszy wokal tej edycji programu. Dziennie można oddać maksymalnie jeden głos z jednego adres e-mail, a po wysłaniu należy potwierdzić przesłany głos za pośrednictwem skrzynki pocztowej. Zwycięzca stanie przed okazją nagrania singla oraz teledysku.

Emisja kolejnych dwóch odcinków czwartej edycji The Voice Kids zaplanowano na sobotę, 20 marca na godz. 20:00 i 21:30.

Przeczytaj także:

Strategia Rozwoju Województwa Łódzkiego 2030. Zgłoś swoje uwagi

Telewizyjny program opowie o zabójczyni ze Szczercowa

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości