czwartek, 20 czerwca 2024

Tajemniczy mężczyzna zaczepia kobiety w Łodzi. „Nie bój się, nie skrzywdzę twojej pani”

Udostępnij

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o mężczyźnie, który podróżuje komunikacją miejską w Łodzi i zaczepia młode kobiety. Post łodzianki, która opisała swoją historię, ma już prawie trzy tysiące udostępnień i mrozi krew w żyłach. Nie wiemy, jak by się skończyła ta historia, gdyby nie czujność dwójki łodzian, którzy postanowili iść za mężczyzną, śledzącym młodą kobietę. Policja w Łodzi zapowiedziała, że zbada sprawę.

Tajemniczy mężczyzna zaczepia kobiety w Łodzi

Historia opisana w mediach społecznościowych to relacja Natalii, która podróżowała tramwajem linii 14 z Dąbrowy. Najpierw ona została zaczepiona przez niskiego ubranego na czarno mężczyznę.

Mówił coś, że jak się zacina aplikacja, to nie trzeba kupować biletu i że spoko, ogółem to on się tym zajmuje, no bo z czegoś trzeba żyć. Wcześniej zaczepiał inną dziewczynę, która natychmiast wysiadła. Po chwili wsiadła dziewczyna z pieskiem. Przesiadł się bliżej niej, zaczepiał pieska, mówił rzeczy w stylu: „fajny jesteś piesek, nic się nie bój, nie zrobię krzywdy twojej pani”. Dziewczyna po chwili wysiadła (przystanek w okolicy Przybyszewskiego/Kilińskiego), a on za nią. Po chwili wahania wyskoczyliśmy za nim, bo nie dość, że wyglądał podejrzanie, to „nie zrobię krzywdy twojej pani” nie brzmiało przekonująco. Czytamy w poście na Facebooku (pisownia oryginalna)

Łodzianka relacjonuje, że wraz z mężczyzną, z którym wtedy była, szli za podejrzanym mężczyzną, który z kolei śledził dziewczynę z psem. Gdy go wyprzedzili, miał im powiedzieć, że „taka jego praca, że szuka małolatów, którzy się włóczą”. Następnie miał do kogoś zadzwonić i opisywać śledzoną dziewczynę oraz kierunek, w którym poszła.

Kiedy upewniliśmy się, że dziewczyna weszła do klatki, zawróciliśmy. Siłą rzeczy, musieliśmy go minąć. Znowu rozmawiał przez telefon i tym razem opisywał nas. Relacjonuje łodzianka

Kobieta postanowiła uprzedzić wszystkich przed tajemniczym mężczyzną, co do którego intencji nie ma pewności i podała jego rysopis. Mężczyzna jest niski (około 160 cm), ubrany był w ciemne spodnie, ciemną bluzę z kapturem i dużą czarną torbę sportową na ramię. Ma bardzo krótko ostrzyżone jasne włosy, wiek około 35-40 lat.

Policja w Łodzi o sprawie dowiedziała się od nas. Po naszej interwencji zapowiedziała, że zbada opisaną przez Natalię sprawę.

Dotychczas nie wpłynęło do nas oficjalne zawiadomienie. Mimo to, policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi przyjrzą się bliżej sprawie. kom. MARCIN FIEDUKOWICZ, oficer prasowy KMP w Łodzi

Komentarze Facebook

1 komentarz

  1. W MPK podano komunikat o poszukiwaniu mężczyzny tak ubranego w dniu 11.04 Wiec juz byl.poszukiwany przez Policję.

Nie można dodawać komentarzy.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
About – branding factory. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.