niedziela, 19 maja 2024

Świadkowie morderstwa poszukiwani. Policja publikuje wizerunki

Udostępnij

Od 4 grudnia 2020 roku pozostaje niewyjaśnione brutalne morderstwo na tle seksualnym. Ofiarą zabójcy padła wówczas nauczycielka, a jej ciało znaleziono w parku na Zdrowiu. Policjanci próbują ustalić sprawcę tego morderstwa i po uzyskaniu zgody od prokuratury publikują nagrania z kamer monitoringu, mając nadzieję, że rozpoznają się na nich świadkowie morderstwa.

Świadkowie morderstwa

Na nagraniach monitoringu widać trzy różne osoby. Każda z nich to potencjalny świadek morderstwa lub osoba, która mogła widzieć zabójcę tego tragicznego dnia.

Osoby te 4 grudnia 2020 roku, w godzinach wieczornych, były na terenie lub w okolicy Parku Na Zdrowiu w Łodzi, w czasie kiedy doszło tam do zabójstwa 57-letniej kobiety . Mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Mimo wielu czynności tożsamości tych trzech mężczyzn do chwili obecnej nie ustaliliśmy. Zapewniamy anonimowość! mł. insp. JOANNA KĄCKA, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Każdy, kto rozpoznaje siebie lub kogoś znajomego na zdjęciach proszony jest o  pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji  w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 21 06 w godz. od 8.00 do.16.00 lub całodobowo z oficerem dyżurnym KWP w Łodzi pod nr tel. 47 841 22 57.

Ujęcie 1 – mężczyzna

4 grudnia około godziny 19 mężczyzna nagrany przez kamery poruszał się ulicami: Krakowską i Krzemieniecką w stronę Retkińskiej. Jest krępej budowy ciała i miał zarost na twarzy. Tego dnia miał na sobie ciemne kurtkę i spodnie, sportowe buty oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Poruszał się w dość charakterystyczny sposób.

Ujęcie 2 – mężczyzna i samochód

Między 18.27 a 19.45 mężczyzna zaparkował granatowego opla astrę II combi na parkingu przy parku na Zdrowiu od strony Srebrzyńskiej na wysokości bloków przy Praussa, a następnie wszedł do parku. Mężczyzna ma wysportowaną sylwetkę, a 4 grudnia ubrany był w ciemną kurtkę, jasne spodnie, buty z białą podeszwą oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Feralnego dnia miał krótkie włosy, częściowo wygolone.

Ujęcie 3 – Mężczyzna

Mężczyzna w dniu morderstwa około godz. 19.30 szedł Krakowską od Michałowicza w kierunku Biegunowej. Miał na sobie luźną zimową kurtkę poprzecznie pikowaną z dużym kapturem. Przez ramię miał przewieszoną saszetkę, a na twarzy maseczkę. Szedł bardzo dynamicznym krokiem.

Policja na stadionie widzewa łódź

Szczątki kobiety w parku

Makabryczne odkrycie w parku na Zdrowiu. Znaleziono szczątki zaginionej kobiety

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości