wtorek, 23 lipca 2024

Śmiertelny wypadek na Fabrycznej. Nie żyje 62-latka

Udostępnij

We wtorek (2 kwietnia) około godziny 12.50 w Skierniewicach na ulicy Fabrycznej doszło do śmiertelnego wypadku. W czołowym zderzeniu osobówki i furgonetki zginęła 62-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci ze skierniewickiej drogówki pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach.

Jak doszło do śmiertelnego wypadku w Skierniewicach

Ze wstępnych ustaleń policjantów wiadomo, że 62-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego jechała nissanem primera w stronę osiedla Rawka. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn, kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka mercedesem vito.

Furgonetką kierował 81-letni mieszkaniec Skierniewic. Mężczyzna był trzeźwy. Kobiety, mimo natychmiastowej pomocy medycznej, nie udało się uratować. Zginęła na miejscu.

Sekcja odpowie na pytania o przyczynę

Ciało kobiety zostało na polecenie prokuratora zabezpieczone i zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Być może odpowie ona na pytanie, dlaczego kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu. 

Wyniki autopsji powinny też dać odpowiedź na pytanie, czy bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety były obrażenia z wypadku, czy ewentualne wcześniejsze problemy zdrowotne.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P