piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Mokrej Prawej. Motocyklista zginął pod Skierniewicami

Udostępnij

W piątek, 1 lutego na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Mokra Prawa doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zginął 33-letni mężczyzna. Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki bandit 33-letni mężczyzna zjechał motocyklem na przeciwległy pas drogi krajowej między Skierniewicami a Łowiczem.

Nieudana reanimacja w Mokrej Prawej

33-latek wjechał wprost pod nadjeżdżającego od strony Skierniewic tira. Kierujący zestawem pojazdów z ciągnikiem marki Scania 48-letni, mężczyzna nie miał szans na jakikolwiek manewr.

Na miejscu ciężko rannego mężczyznę reanimowano przez kilkadziesiąt minut. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, 33-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego zmarł.

Okoliczności wypadku pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Skierniewicach wyjaśniają skierniewiccy policjanci.
JUSTYNA FLORCZAK-MIKINA, KMP Skierniewice

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Anna, właścicielka kliniki : „wieloosobowa komora hiperbaryczna w naszej klinice to prawdziwa rewolucja.