piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa. Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym

Udostępnij

Tragiczny wypadek w Chabielicach, w powiecie bełchatowskim, wydarzył się po godzinie 16, w poniedziałek 20 maja. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu zginął 24-letni mężczyzna, który kierował jednośladem.

Śmiertelny wypadek w Chabielicach. Nie żyje motocyklista

Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku. Do zderzenia doszło na drodze wojewódzkiej. Po zderzeniu motocykla z samochodem ciężarowym świadkowie wypadku próbowali ratować kierowcę jednośladu. Akcję reanimacyjną przejęli następnie strażacy, którzy dojechali na miejsce.

Wypadek w chabielicach
KP PSP Bełchatów

Skierowano 3 jednostki strażaków zawodowych i 3 ochotników. Wezwano także karetkę ratownictwa medycznego, ale konieczne było wsparcie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, 24-latka nie udało się uratować.

Wypadek w chabielicach
KP PSP Bełchatów

Czytaj też: Podwójne morderstwo w Bełchatowie. Zatrzymano sąsiada

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.