piątek, 14 czerwca 2024

Podwójne morderstwo w Bełchatowie. Zatrzymano sąsiada

Udostępnij

Morderstwo w Bełchatowie wstrząsnęło mieszkańcami tego miasta. W poniedziałek, 20 maja, w mieszkaniu w kamienicy odnaleziono dwa ciała. Policja zatrzymała sąsiada.

Morderstwo w Bełchatowie. Nie żyje małżeństwo

Policja nie ujawnia wiele w tej sprawie. Wiadomo, że służby zostały wezwane w poniedziałek, 20 maja, do kamienicy przy ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie. To centrum miasta. Na miejsce przyjechało pięć radiowozów oraz zespół ratownictwa medycznego. W mieszkaniu znaleziono dwa zakrwawione ciała: 64-letniego mężczyznę i 55-letnią kobietę. Byli małżeństwem.

Czytaj też: Wyłudzali dotacje dla szkół w Łodzi. W ławkach osoby zmarłe i prezesi słupy

W sprawie zatrzymano mężczyznę, który mieszkał po sąsiedzku – informuje nadkom. Iwona Kaszewska, rzecznik KPP w Bełchatowie.

Tym samym potwierdza to, o czym mówią okoliczni mieszkańcy. Podejrzewany o morderstwo w Bełchatowie jest sąsiad małżeństwa. Mężczyzna miał użyć do tej zbrodni noża. Szczegółów policja jednak nie ujawnia.

Niewykluczone, że jeszcze dziś bądź jutro sąsiad zamordowanego małżeństwa zostanie doprowadzony do prokuratury i przesłuchany.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa. Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym

 

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

How artist can nulla vitae turpis vel. Przypadki kliniczne pokazujące efektywność terapii tlenem hiperbarycznym w leczeniu ran pooperacyjnych i komplikacji. Ekologia w produkcji suplementów.