czwartek, 20 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek pod Wieluniem. Nie żyje 17-letni piłkarz

Udostępnij

Śmiertelny wypadek pod Wieluniem. Policjanci i prokuratura wyjaśniają, jak doszło do tragicznego potrącenia pieszego w miejscowości Biała Pierwsza. W wypadku zginął 17-letni piłkarz. Mundurowi kolejny raz przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach, zarówno przez kierujących, jak i pieszych.

Śmiertelny wypadek koło Wielunia

Do wypadku doszło w niedzielę, 20 września, około godziny 4 rano, na drodze krajowej nr 74. Wstępnie ustalono, że 20-letni mieszkaniec powiatu oleskiego, kierując BMW, na prostym odcinku drogi potrącił 17-letniego pieszego. Kierowca był trzeźwy.

Nastolatek zginął na miejscu. To młody zawodnik A-klasowego klubu piłkarskiego GLKS Biała.

Śmiertelny wypadek koło Wielunia był drugim tak tragicznym w skutkach, do którego doszło w miniony weekend.

Apelujemy do kierujących i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pieszy bez odblasków jest niewidoczny. Kierowca najczęściej nie ma wtedy szans, by zatrzymać samochód i uniknąć wypadku. Kierowcy powinni pamiętać o rozwadze i  ostrożności w pobliżu skrzyżowań i przejść dla pieszych. Mają obowiązek zachować w tych miejscach szczególną ostrożność. mówi KATARZYNA GRELA, Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Hello world ! e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Projects – branding factory. Surowce do produkcji suplementów diety.