piątek, 14 czerwca 2024

Reprezentanci sekcji pływackiej EKS Skry Bełchatów walczyli o dobre miejsca w Opocznie

Udostępnij

Ekipa sekcji pływackiej EKS Skry walczyła w Lidze Dzieci i Młodzików

W czwartek, 29 kwietnia przedstawiciele sekcji pływackiej Energetycznego Klubu Sportowego „Skra” Bełchatów rywalizowali w pierwszej rundzie Ligi Dzieci i Młodzików. W Opocznie startowali pływacy z roczników 2008, 2009 i 2010. Jeżeli chodzi o reprezentację z Bełchatowa, to był to trzyosobowy team w składzie: Alicja Polek, Antoni Drążczyk i Krzysztof Węgrzycki.

Na dystansie 50 metrów stylem motylkowym Alicja Polek wśród 12-latek zajęła 13. miejsce. Zawodniczka urodzona w 2009 roku uzyskała czas 00:40,36s. Z kolei o rok młodszy Antoni Drążczyzk z wynikiem 00:52,28s wywalczył 19. pozycję.

Jeśli chodzi o rywalizację na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, to tutaj Polek z rezultatem 01:12,38s uplasowała się na wysokim 7. miejscu spośród 30 zawodniczek.

Na tym samym dystansie startowali zawodnicy z rocznika 2010 sekcji pływackiej EKS Skry Bełchatów. Krzysztof Węgrzycki był na 18. miejscu z czasem 01:29,21s ex aequo z Filipem Smolarkiem z Pajęczna, a Antoni Drążczyk zajął 34. pozycję z wynikiem 01:36,29s.

Podsumowując spośród podopiecznych trener Marleny Jędrzejczyk i Grzegorza Kiny najlepiej spisała się Alicja Polek, patrząc na przełożenie na wynik w gronie rywalek, gdzie na 100 metrów stylem dowolnym spisała się naprawdę bardzo dobrze.

Pełne wyniki zawodów można znaleźć TUTAJ.

Więcej szczegółów o codziennym funkcjonowaniu sekcji pływackiej oraz siatkarskiej Energetycznego Klubu Sportowego „Skra” Bełchatów można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ lub na profilu na Facebooku TUTAJ.

Przeczytaj także:

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla. Korzyści z terapii tlenem hiperbarycznym w domu. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.