piątek, 14 czerwca 2024

Na Włókniarzy kładą już nowe szyny. Kiedy tramwaje wrócą na swoje trasy?

Udostępnij

Wlokniarzy-torowisko3
Wlokniarzy-torowisko
Wlokniarzy-torowisko2

Remont torowiska na Włókniarzy w Łodzi przebiega zgodnie z planem – chwalą się łódzcy urzędnicy. Układane są już nowe tory. Tramwaje wrócą na swoje trasy po wakacjach.

Nowe szyny i perony

Podróżujący tramwajem po Łodzi doskonale wiedzą, z jakimi doznaniami wiązała się podróż trasami linii 8 lub 16 po Włókniarzy. Remont tej nitki torowiska rozpoczął się 17 czerwca i – jak zapewnia Urząd Miasta Łodzi – prace postępują zgodnie z planem.

Wyremontowany zostanie najbardziej wyeksploatowany ponad kilometrowy odcinek torowiska od Struga do Legionów. Robotnicy przebudowali torowisko, ustawili nowe słupy trakcyjne, a na odcinku od Legionów ułożyli nowe szyny.

Do wykonania są m.in. jeszcze nowe podwyższone perony przy ul. Legionów. Tramwaje wrócą na swoje trasy po wakacjach.


Wlokniarzy remont

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Chociaż terapia tlenem hiperbarycznym jest generalnie bezpieczna, może powodować pewne skutki uboczne. Copyright ©   2024 producent suplementów diety, produkcja kontraktowa suplementów diety ioc.