piątek, 14 czerwca 2024

Wyrzucił pisklęta z poddasza. Świadkowie powiadomili policję. Teraz grozi mu więzienie

Udostępnij

Za znęcanie się nad zwierzętami odpowie 29-letni łodzianin, który wyrzucił dwa pisklęta z poddasza kamienicy na Górnej. Świadkowie zaalarmowali o tym policję. 29-latkowi grożą 3 lata więzienia.

Znęcanie się nad zwierzętami

Z relacji świadków tego zdarzenia wynikało, że młody mężczyzna kilkanaście minut wcześniej wyrzucił dwa pisklęta z poddasza kamienicy. Następnie, okaleczone ptaki sprzątnął łopatą i pozostawił pod drzewem. Pisklęta nie przeżyły tego.

Gdy policjanci pojechali na miejsce i rozmawiali ze świadkami, mężczyzna pojawił się w okolicy, ale zaprzeczał, by miał z tym coś wspólnego. Dopiero później przyznał się do wyrzucenia piskląt z gniazda i pozostawienia ich na pewną śmierć. 

Kara więzienia

29-letni łodzianin nie był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. A za to grozi mu za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Produkcja kontraktowa suplementów diety ioc.