czwartek, 20 czerwca 2024

Przygniótł go samochód, który naprawiał. 26-latek nie żyje

Udostępnij

Wieluńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia w miejscowości Krzyworzeka w gminie Mokrsko. Zginął 26-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę (23 czerwca). Młody mężczyzna naprawiał stojący na podnośniku samochód. Kiedy był pod autem, audi opadło i przygniotło mężczyznę. Niestety, 26- latka nie udało się uratować.

Mężczyzna prawdopodobnie niewłaściwie zabezpieczył pojazd. Pamiętajmy, że prace wykonywane pod samochodem należą do szczególnie niebezpiecznych. Zsunięcie się samochodu z niewłaściwie zabezpieczonego podnośnika lub podłożonych kamieni, cegieł, kołków może być przyczyną tragedii. asp. KATARZYNA GRELA z KPP w Wieluniu

Dlatego przy naprawach podwozia pojazdu najbezpieczniej jest korzystać z odpowiedniej platformy czy kanału samochodowego.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Uncategorized – branding factory. Jak wyprodukować suplement diety – kompleksowy przewodnik.