czwartek, 20 czerwca 2024

Pożar na Krakusa w Łodzi. Ewakuowanych kilkadziesiąt osób

Udostępnij

Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi
Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi
Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi
Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi
Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi
Pozar w kamienicy na krakusa w łodzi

Kilkadziesiąt osób ewakuowali strażacy z kamienicy przy ulicy Krakusa 13 w Łodzi. Pożar wybuchł w mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w środę (10 kwietnia) po godzinie 21. Dzięki szybkiej akcji strażaków, w pożarze nikt nie odniósł obrażeń zagrażających życiu.

Pożar na Krakusa w Łodzi

Strażacy otrzymali wezwanie do pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Krakusa 13 w środę po godzinie 21. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów strażaków oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Z mieszkania na pierwszym piętrze strażacy na noszach ewakuowali 49-letnią kobietę. Przez dłuższy czas przebywała w pomieszczeniach w których było bardzo duże zadymienie. Pomocy kobiecie udzielili ratownicy z łódzkiego pogotowia.

Kilkudziesięciu ewakuowanych

W pożarze niemal całkowicie spłonęło wyposażenie mieszkania, w którym przebywała 49-latka. Na czas akcji ratunkowej konieczna była ewakuacja wszystkich mieszkańców kamienicy.

Do swoich mieszkań mogli wrócić po kilkudziesięciu minutach, gdy strażacy ugasili ogień, sprawdzili czy zarzewia ognia nie występują w przestrzeniach pomiędzy piętrami i wreszcie, gdy zostały przewietrzone mieszkania.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez lokatorkę mieszkania na pierwszym piętrze.

https://youtu.be/JTecWkeiX5k

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Content calendar creation. Wskazówki, jak bezpiecznie wybierać suplementy diety.