piątek, 14 czerwca 2024

Porwanie kobiety w Tomaszowie. Policja szuka świadków

Udostępnij

Tomaszowscy kryminalni szukają świadków sytuacji, która rozegrała się w miniony czwartek (11 lipca) w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej z ulicą Widok. Z ustaleń wynika, że około godziny 18 młoda kobieta została siłą wciągnięta do samochodu osobowego w jasnym kolorze. Jeśli ktokolwiek widział porwanie kobiety w Tomaszowie, proszony jest o kontakt z policją. 

Pilny kontakt z policją

Wszystkie osoby, które były świadkiem opisanej sytuacji lub które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jej temat, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wandy Panfil 44.

Telefonicznie pod nr tel.: sekretariat Wydziału Kryminalnego (44) 726 10 67 w godz. 8-15, dyżurny (całodobowo) 44 726 10 00 lub pod numer alarmowy 112.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Zalety komór hiperbarycznych. Copyright ©   2024 producent suplementów diety, produkcja kontraktowa suplementów diety ioc.