sobota, 18 maja 2024

Policjantka z Łodzi z trzema medalami na na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do

Udostępnij

Sierż. sztab. Marta Mysur to na co dzień policjantka w wydziale kadr i szkolenia KWP w Łodzi. Po godzinach możemy spotkać ją na macie. I to dosłownie, ponieważ funkcjonariuszka trenuje i prowadzi szkołę taekwon-do. W październiku została potrójną medalistką Mistrzostw Europy w Taekwon-do w Sarajewie.

Trzy medale

W turnieju rywalizowało około 1200 zawodników z 30 państw. Łódzka policjantka Marta Mysur w kobiecej kadrze narodowej startowała już po raz szósty. Wspierała reprezentację przede wszystkim w konkurencjach technicznych.

W indywidualnych układach stopni mistrzowskich IV-VI Dan zdobyła brązowy medal. Następnie, będąc kapitanem drużyny układów, wraz z koleżankami wywalczyła kolejny brąz. Turniej podsumowała jeszcze jednym brązowym krążkiem w drużynie technik specjalnych.

Policyjna mistrzyni

Wszystkie konkurencje techniczne wymagają ogromnej precyzji, bardzo dobrego przygotowania motorycznego i specjalistycznego, a także ogromnej sprawności.

Marta Mysur jest nie tylko multimedalistką w taekwon-do, ale także reprezentuje polską policję w Kickboxingu i jest Mistrzynią Polski Służb Mundurowych.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości