Policja szuka nożownika, który zaatakował mężczyznę na parkingu. Siedział w jego samochodzie

Policja szuka nożownika, który zaatakował mężczyznę na parkingu. Siedział w jego samochodzie

Nożownik zaatakował i ranił mężczyznę na podziemnym parkingu przy ulicy Tymienieckiego. Następnie uciekł. Policja w Łodzi szuka napastnika. Prawdopodobnie nie działał sam i miał wspólników.

Chciał ukraść samochód

Do zdarzenia doszło we wtorek (10 września). Z informacji, które przekazała policja w Łodzi wynika, że zaatakowany mężczyzna zobaczył nieznaną osobę siedzącą w jego volkswagenie. Auto zaparkowane było na podziemnym parkingu przy Tymienieckiego.

Między mężczyznami doszło do wymiany zdań, w trakcie której napastnik uderzył właściciela auta ostrym narzędziem w lewy bok, a następnie uciekł. Na szczęście rana nie była głęboka i mężczyzna po opatrzeniu jej w szpitalu wrócił do domu.

Poszukiwany nożownik

Policja w Łodzi nie wyklucza, że napastnik nie działał sam. Prawdopodobnie towarzyszył mu ktoś, kto stał na tzw. czatach przed budynkiem. W związku z tym zabezpieczono już monitoring, a wszystkie osoby, które mogły widzieć zdarzenie, proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem policji. Ta gwarantuje informatorom anonimowość.

Policja poszukuje mężczyzny w wieku około 25 tal, wysokiego – ok. 180 cm wzrostu. W chwili zdarzenia ubrany był w niebieską kurtkę i krótkie spodenki w tym samym kolorze. Na głowie miał czarną czapkę bejsbolówkę.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.